Кармазін виступив на захист соціально незахищених мешканців міста Одеси, яким влада у рот заглядає


Президент Фонду соціального захисту «Ветеран» звернувся до Голови партії Захисників Вітчизни з приводу протиправних дій Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, які «з чистим сумлінням» виконують свої «обов’язки»: взялися проводити конкурс з тим, щоб здати в оренду приміщення, в яких розташована мережа їдалень „Ветеран”. Посадові особи, спокусившись можливістю нових прибутків перешкоджають здійсненню господарської діяльності фонду, відверто нехтують правами і без того ошуканих державою соціально незахищених осіб, відбираючи бодай можливість отримати безкоштовне харчування, яке в мережі їдалень «Ветеран» фінансується за рахунок коштів, більша частина яких надходить внаслідок власної діяльності фонду. Раніше з міського бюджету надходили хоч якісь «пожертви» на цю богоугодну справу, а останнім часом фінансування благодійних їдалень «Ветеран» з міського бюджету остаточно припинилося.
Президент Фонду соціального захисту «Ветеран» повідомив, що вже протягом 20 років за власний рахунок він організовує гаряче харчування для малозабезпечених осіб, інвалідів та пенсіонерів, що, з урахуванням мінімальних пенсій, є для них вагомою підтримкою. За весь період діяльності було організовано більше 5 мільйонів обідів. Благодійництво Станкевича В.Б., у поєднанні з високою якістю послуг, щонайменше заслуговують на повагу.
За весь період роботи їдалень «Ветеран» під час проведення перевірок не було виявлено жодних порушень, що свідчить про відповідальне ставлення президенту фонду до обраного виду діяльності, сумлінне виконання покладених на нього обов’язків. Його діяльність стала вагомим внеском у розвиток державної та місцевої політики у сфері соціального захисту громадян.
Проте, можновладцям зась дякувати за громадську свідомість і велике серце. У лютому цього року було висунуто вимогу звільнити приміщення та проведено конкурс щодо визначення орендаря, переможцем якого визнано фірму „Варіон”.
І хоча одностороння відмова від виконання договору та внесених змін не допускається, у нашій державі нічого неможливого нема.
Якщо допустити передання приміщень, у яких розташовуються благодійні їдальні «Ветеран», фірмі «Варіон», яка організовує харчування малозабезпечених осіб лише за рахунок коштів міського бюджету, тисяча осіб, яким надається допомога Фондом соціального захисту „Ветеран” за рахунок коштів, отриманих внаслідок власної діяльності, залишаться без харчування, що свідчить про антисоціальну спрямованість місцевої політики.

Популярность: 54% [?]