Вітання Голови Партії захисників Вітчизни з днем працівників сільського господарства


Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами рік. Саме ви переконливо доводите спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.
Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Для мене цей день також святковий, адже я завжди підтримую людей, які боряться за кожну зернину, насінину і віддали роки свого життя на працю з землею. Я завжди стверджував, допоки живе сільське господарство, допоки жива Україна, і той хто не здатний вам допомогти з боку влади, нехай хоча б не заважає.
Тож дозвольте побажати вам від себе особисто та від Партії захисників Вітчизни, нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Популярность: 24% [?]