Азарову чотири рішення ПАРЄ не указ?


Минулої п’ятниці в парламенті, під час оголошення з трибуни депутатських запитів, слово взяв Голова Партії захисників Вітчизни Ю. Кармазін. У своєму виступі він виразив відверте і повною мірою виправдане обурення у зв’язку з неприпустимою поведінкою Азарова, Пшонки, Лавриновича, Грищенка. Відповідь М. Азарова на депутатський запит Кармазіна, в якому він просить надати повну інформацію про вжиття заходів до виконання численних рішень Парламентської асамблеї Ради Європи щодо розслідування замаху на життя народного депутата України Єльяшкевича Олександра виявилася абсурдною та такою, що просто таки підняла шквал не найприємніших емоцій.
Як заявив депутат: «У запиті я просив надати інформацію про заходи, які були прийняті, приймаються зараз і плануються до здійснення щодо виконання рішень ПАРЄ № 1262 2001 року, № 1346 2003 року, № 1465 2005 року, № 1645 2009 року та надати інформацію про стан розслідування кримінальних справ щодо вчинення злочину проти народного депутата України Єльяшкевича.
Депутат зазначив, що скасування сумнівного вироку Печерського районного суду щодо Горобця, який взяв на себе вчинення цього злочину, обумовивши себе таким чином, і розслідування вказаного злочину, у зв'язку з новими обставинами, виявленими співробітниками Генеральної прокуратури України не виправили ситуацію. Кармазін відзначив, що до цих пір з політичних мотивів ця справа не розслідувалася і не розслідується понині.
29 жовтня Кармазін отримав відповідь від Прем'єр-міністра України в якій зазначено, що питання, які були поставлені в запиті не відносяться до компетенції Кабінету Міністрів, а до компетенції органів прокуратури.
Вдумайтесь, будь ласка, керівник уряду суверенної держави повідомляє про те, що рішення Парламентської асамблеї Ради Європи, чотири рішення, нібито для нього не указ. Такі дії Прем'єр-міністра Азарова не можна кваліфікувати інакше ніж злочинна бездіяльність, так як не дано жодної інформації щодо заходів, які приймаються і плануються до здійснення щодо виконання рішень ПАРЄ, і спрямоване лише на те, щоб перекинути усю відповідальність на органи прокуратури. Тобто Прем'єр-міністр Азаров фактично відмовився від здійснення повноважень, які прямо закріплені за ним частиною п'ятою статті 114 Конституції України.
«Тому такі дії Прем'єр-міністра України, Генеральної прокуратури України, Міністерства закордонних справ України ганьблять Україну перед Парламентською асамблеєю Ради Європи», — зазначив Кармазін.
Наразі Кармазін з нетерпінням чекає, коли ж вищезгадані представники «української еліти» згадають про свої службові обов’язки, прочитають Основний закон держави і нарешті зрозуміють, що розслідування злочину проти народного депутата Єльяшкевича має бути проведене належним чином!

Популярность: 20% [?]