Найбільшим жартівником учорашнього засідання був Юрій Кармазін

class="alignleft size-medium wp-image-3412" />
Учора Верховна Рада провалила внесену опозиційним депутатом Віктором Швецем поправку 95 до ст.365 проекту закону «Про гуманізацію відповідальності за правопорушення в господарській діяльності». «За» проголосували 157 опозиційних депутатів. «Команди не надійшло», — пояснив кореспондентові газети «День» співрозмовник з Партії регіонів.

Журналіст газети «Україна молода» Володимир Семків в статті «Точка зору визначає місце сидіння» пише, що депутати з більшості провалили «політичні» поправки, не кліпнувши оком, холоднокровно. «Диригент» голосувань «Регіонів» Михайло Чечетов (який, до речі, почав видавати свої репліки українською мовою) перед кожним волевиявленням проводив рукою паралельно до лінії горизонту — це значить «не голосуємо».

«Ми під одну людину кодекс міняти не будемо. Бо це небезпечно», — пояснив на брифінгу голова фракції «Регіонів» Олександр Єфремов. Виправдовуючи позицію ПР, соратник Януковича зазначив, що ще півроку тому «бютівка» Наталія Королевська пропонувала посилити відповідальність за порушення статті 365; тепер же «тимошенківці» прагнуть полегшити долю порушників. «Якщо в одній голові виникає такий „плюралізм“, то треба звертатися до медичних фахівців», — відрубав лідер фракції.

Найбільшим жартівником учорашнього засідання був Юрій Кармазін, пише газета «Україна молода». Нардеп із «НУ-НС» звично вніс до проекту цілий стос поправок. Презентуючи кожну, він неодмінно зазначав: «Спасибі жителям Донбасу…», натякаючи на скандальну речівку фанів київського «Динамо». Кармазін казав: «Почався день — хочеться подякувати жителям Донбасу, бо без них і сонце б не встало»; «хочу подякувати жителям Донбасу, які підтримують наші поправки» (то був, знову ж таки, сарказм — усі поправки опозиції ігнорувалися) тощо.

На надцятому жарті Кармазіна в «регіонала» Георгія Скударя здали нерви. Він заявив, що йому набридло чути «оці образливі слова». «На Донбасі живе сім мільйонів чоловік. Донбас виробляє продукції утричі більше, ніж Київ, у десять разів більше, ніж Західна Україна. Ви маєте бути вдячні трудовому народові Донбасу за те, що він працює!» — заявив Скудар. Опозиція зустріла слова Скудара реготом. Надто ж коли він запропонував назвати конкретне прізвище винуватця, а не вішати ярлики на всіх мешканців Донбасу. А як відомо, конкретну особу згадано в другій частині скандального гасла — це президент із римою до «ананаса».

«Бютівець» Соболєв розповів, чому опозиція сміялася зі слів Скударя — керівника Новокраматорського машинобудівного заводу. «Смішно, коли донецький директорат, який за безцінь захопив власність у донецькому регіоні, починає розмірковувати про те, як важко працюють мешканці регіону. Мешканці дуже важко працюють, натомість горе–директори тримають там низькі зарплати, на заводах і шахтах гинуть десятки працівників. Між мешканцями цих регіонів і верхівкою є велика прірва», — зауважив Соболєв, пише газета «Україна молода».

Популярность: 2% [?]