Кармазін: «Я тепер буду увесь час захищати ініціативи Президента Віктора Януковича»

2 листопада, під час розгляду проекту Закона про внесення змін до Закону України «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати», в парламенті було гаряче. Конфлікт розпочався ще з моменту включення цього законопроекту на розгляд, адже це вдалося лише з третьої спроби. Зважаючи на те, що автором даного документу був депутат з опозиції Андрій Павловський, «Блок Юлії Тимошенко»– «Батьківщина», то традиційно провладна більшість, знехтувавши пропозиціями депутата, щодо збільшення соціальних видатків, поспішила «заклювати» проект на чолі з комітетом ВРУ з питань бюджету. Але «напоролися» на «іронічну критику» з боку Голови Партії захисників Вітчизни, депутата Юрія Кармазіна: «Шановні народні депутати! В мене враження, що я присутній в театрі абсурду. І мабуть так Верховну Раду України треба і перейменувати. Очевидно, це допоможе зняти і огорожу біля Верховної Ради, і все інше. Просто написати: «Театр абсурду». Там написати: «Ложа для кровосісєй» і все буде зрозуміло. Міняється влада, а кровосісі остаються.
Да, був законопроект Попієва. Да, був законопроект Сухого. Да, очолював профспілки Стоян. Да, очолює зараз Хара. Але ви десь побачили, щоб у відповідності до Закону України «Про оплату праці», нагадаю, там є така стаття 10, розмір мінімальної заробітної плати нами встановлювався з урахуванням пропозицій, вироблених шляхом переговорів представників профспілок, власників, уповноважених ними органів, об'єднань громадян і так далі? Ви цього не бачили. Ви зараз для того, щоб чорнобильцям і афганцям показати їх місце, автозаки поставили прямо напроти місця, де вони мітингують. Ви додумались уже до того, ви в Європу йдете семимильними кроками.
Через це, я тепер буду весь час захищати ініціативи Президента Віктора Януковича. От казав він, мінімальна пенсія тисячу 200 гривень в 2011 році, чим це відрізняється від Павловського? Павловський, ви не хороший чоловік. Ви тільки на 54 гривні збільшуєте, а наш Президент обіцяв ще з 1 січня 2011 року зробити. Інфляцію порахуйте – 9 відсотків. Ви не хороший чоловік. Я вас критикую. Треба більше було написати ще на 100 гривень.
Тому, законопроект треба приймати, саме з урахуванням того, що якраз приймається бюджет. А хлопцям з уряду кровососів хочу сказати, ну, треба ж відповідати за свої слова», зазначив він у своєму виступі.

Популярность: 4% [?]