Кармазін повоює за українську культуру

Сьогодні Верховна Рада України, а точніше пропрезидентська більшість, разом з комуністами і Литвинівцями прийняли ганебний, антиукраїнський закон України “Про телебачення і радіомовлення” , яким практично знищується не лише державна мова, але й вся українська культура. Адже ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Народ наш завжди славився працелюбністю, щирістю, добротою і щедрістю, веселим характером, а ще мелодійною і чарівною піснею. Бо завжди в Україні співали всі – дорослі і діти, бо з піснею легше жити, у ній можна передати любов і тугу, щастя і радість, мрії і надії. А рідною українською мовою людина не тільки розмовляє, а й мислить. І навіть, коли людина знає багато мов і вміє розмовляти ними, то думає завжди тільки рідною.
Не злічити тортур, знущань, яких зазнала українська мова за багато століть свого існування. Інша не витримала б такого тиску, загинула б, а українська мова живе. Сьогодні вона стала державною, звучить у світі, її слухають інші народи. 6 листопада 1997 року Президент України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Наказ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Наказі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».
З цього приводу, Голова Партії захисників Вітчизни Ю. Кармазін надіслав Президенту України депутатське звернення, в якому вимагає від В. Ф. Януковича, як гаранта Конституції, застосувати право вето до Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення)», норми якого суперечать Конституції України та дія яких спрямована на знищення української культури, несе серйозну загрозу ідентифікації української нації, розвитку, виробництву та поширенню українського національного культурного продукту.
На думку депутата, цим Законом встановлюється норми, які грубо суперечать положенням Конституції України та створюють численні перешкоди для розвитку, виробництва та поширення українського національного культурного продукту, що негативно відбиватиметься на реалізації конституційних прав громадян та загрожує інтересам держави, національного телерадіовиробника. Норм цього Закону несуть серйозну загрозу ідентифікації нації, сприятимуть знеціненню української самобутності, спустошенню нашого народу, його культури.

Популярность: 3% [?]