Кармазін нагадав деяким телеведучим політичних шоу про журналістську мораль та етику

Виступаючи в програмі «Тема дня», на каналі КРТ, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін нагадав телеведучим Шустеру та Кісельову про журналістську етику, а Ренату Кузьміну, як частому гостю вищезгаданих журналістів і першому заступнику Генерального прокурора України, про 62 статтю Конституції України, в якій йдеться про презумпцію невинуватості. На думку депутата, обговорюючи на телебаченні питання про Тимошенко, кожного разу порушується саме ця стаття Конституції. Далі пряма мова: «У нас є 62 стаття Основного Закону, яка чітко дає зрозуміти, що таке презумпція невинуватості та чітко сказано, що особа не вважається винуватою, допоки не вступив в силу вирок суду щодо неї. А в нас, такі «шановні метри» як Кісельов та Шустер, запрошують не менш «знаменитих метрів», таких як Кузьмін, і «мочать» на так званій «Свободі слова» більше години Ю. Тимошенко, а вона не може нічого у відповідь сказати.
Це є саме та ситуація, коли влада спокійно може поливати брудом Тимошенко, не боячись її присутності в якості відповідача, тобто найвигідніша ситуація для низько інтелектуальних політиків, не здатних вести діалог з більш досвідченими та розумними опонентами.
Більше того, такі «телевиступи» Кузьміна і є тиском на той же апеляційний суд, бо особа вважається по Конституції не винуватою. Тобто, не зважаючи на таку страшну для України резолюцію з боку Євросоюзу, де на восьми рядках документу, прізвище Тимошенко згадується шість разів, ми знову «наступаємо на граблі», адже на всіх каналах влада говорить, що Тимошенко і Луценко злочинці, хоча по Закону це не доведено, використовуючи при цьому всі «м`язи» силових структур.
Це неприпустимо для країни, що обрала для себе демократичний, євроінтеграційний, зовнішньополітичний курс. Підніміть стенограму з виступом Президента в парламенті, де він описує саме цей напрямок нашої країни. Тому, я заявляю пану Шустеру і Кісельову, що подібні дії з вашого боку, це не що інше, як порушення журналістської етики та моралі, брутальне та цинічне. Тому, я б просив переглянути зайняту Вами позицію на подібних шоу з урахуванням моїх слів та дотриманням головного закону України, до якого ви закликаєте на кожному кроці всіх без винятку політиків.»
Саме таку правову оцінку сьогоднішнім подіям в країні дав Юрій Кармазін, як один із авторів Конституції України та Кримінального Кодексу України.

Популярность: 2% [?]