Ю. Кармазін вніс проект про скасування рішення Верховної Ради України від 20.10.2011 про прийняття за основу Постанови Верховної Ради України «Про висновки і пропозиції до проекту Закону про Державний бюджет України на 2012 рік (реєстраційний номер проекту 9000-П)


Голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України Ю.Кармазін вніс в Верховну Раду України проект про скасування результатів голосування в першому читанні за проект Державного кошторису в зв’язку з не дотриманням процедури голосування, адже участь у голосуванні «приймали» лише картки, а не самі народні обранці, як того вимагає Регламент Верховної Ради України.
Нагадаємо, що народні депутати підтримали в першому читанні проект державного бюджету на 2012 рік у цілому з урахуванням додаткових пропозицій. «За» проголосувало 248 депутатів, «проти» — 45. По фракціях: Партія регіонів — 189, «БЮТ-Батьківщина» — 0, КПУ — 0, НУ-НС — 6, «Реформи в ім'я майбутнього» і Народна партія по 20, позафракційні депутати — 13.
Як передає кореспондент ForUm'у, під час голосування опозиціонери кричали «Ганьба!», Народний депутат Юрій Кармазін підійшов до головуючого на засіданні Володимиру Литвину зі словами: «В залі немає депутатів!», Але голосування все ж таки відбулося.

Популярность: 24% [?]