Влада, якщо прийшла і її не влаштовують закони, її не влаштовує народ, що робить? Іде


Під час обговорення законопроекту в парламенті, де пропонувалося збільшити на 1 мільярд гривень дотацію Пенсійному фонду України на виплату пенсій, надбавок і виплати, в тому числі, на Закон про соціальний захист дітей війни свою думку виразив Ю.Кармазін, Голова Партії захисників Вітчизни:» Шановні народні депутати, що пропонується по закону, про проекту закону? Пропонується збільшити на 1 мільярд гривень дотацію Пенсійному фонду України на виплату пенсій, надбавок і виплати, в тому числі, на Закон про соціальний захист дітей війни. Велика це сума, чи ні? Давайте подивимось.
На «Олімпійський», який стоїть отут в двох кварталах, витрачено 5 мільярдів 600 мільйонів гривень. А що там зроблено, подивіться! Безтолково поставлені найдешевші сидіння. Що, він коштує таких грошей? Що далі буде, як утримувати його будемо? Тому це всього одна шоста, що пропонується зараз виділити в бюджеті.
Я звертаюсь до шановного голови бюджетного комітету, хіба ви не знаєте, чи хіба ви не бачите, що вже на аеропорт в Донецьку пішло кілька мільярдів? Чи ви цього не бачите? Уже другий мільярд відкрили добудовувати, рахунок. Що можна було б зробити, чи треба робити, виконувати рішення судів, чи ні?
Влада, якщо прийшла і її не влаштовують закони, її не влаштовує народ, що робить? Іде. Не може вона виконати цих зобов'язань, ну не змогли опанувати вони не тільки українську мову, а і математику. Я думаю, що всі пільги можна було б зараз пустити, всі ці кошти, їх треба профінансувати і підвищити внутрішній попит, і оживити економіку. А не бездумно, просто проїдати ці гроші, які зараз планується витрачати. Шановні, та ситуація, яка склалася в судах, вона не катастрофічна, вона знущальна по відношенню над людьми. Ви подивіться, приймаються рішення в апеляційних судах, вони не виконуються.
Понад мільйон рішень не виконується. Виконуються в країні тільки одне рішення одного, вибачте мені, недовченого судді, якого прізвище на букву «К» і закінчується на «В», от його тільки рішення виконуються, бо то треба взяти під варту Тимошенко. Навіть додумались до того, щоб тиснути на свідків по справі Луценка, і це за бюджетні кошти зустрічаються. І це в суді не показується. Тисячі людей сьогодні, куди тисячі, сотні тисяч тільки в Київському суді в адміністративному скарг. Через це треба приймати цей закон. Це позиція абсолютно більшості українського народу. Дякую.»

Популярность: 13% [?]