Освячення церкви в Христинівці


16 жовтня 2011 року, Святійший Патріарх Філарет з архіпастирським візитом відвідав Черкаську єпархію та освятив новозбудований Свято-Троїцький храм у місті Христинівка.
Святкового недільного ранку Святійшого Владику у Христинівці гостинно зустріло духовенство, а також мер міста Микола Наконечний та інші представники міської влади, разом з якими Патріарх Філарет взяв участь в покладанні квітів до пам'ятника Івана Гонти, спорудженого при в'їзді в місто.
Перед початком Богослужіння відбулася актова частина, на якій меценати та будівничі храму були нагороджені церковними відзнаками. Богослужіння розпочалося із чину освячення храму та престолу, після чого було звершено Божественну літургію.Його Святості співслужили: архієпископ Черкаський і Чигиринський Іоанн, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл,єпископ Одеський і Балтський Яків,єпископ Віницький і Брацлавський Онуфрій, єпископ Богуславський Євстратій, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, а також духовенство Черкаської єпархії. На малому вході Святійший Патріарх Філарет возвів до сану протоієрея настоятеля храму отця Генадія Янчука. Закінчилося святкове богослужіння уставними многоліттями.
Урочиста Літургія розпочалася незабутньо колоритним співом присутніх та врученням Благословенних грамот за вагомий внесок в будівництво церкви “Пресвятої трійці”. Одну з цих Благословенних грамот за укріплення духовного стану в Україні та побудову церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет вручив з вдячністю Голові Партії захисників Вітчизни, народному депутату України Кармазіну Юрію Анатолійовичу. В ній золотистими літерами викарбовано найтепліші слова вдячності, які звучать так:" Милістю Божої і благодаттю Святого Духа, що дав нам Великий Архірей, Господь наш Ісус Христос, вшанували ми заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом".
Невелика за розмірами церква не могла вмістити всіх бажаючих бути присутніми на службі Божій, проте люди, які перебували на дворі, мали змогу чути трансляцію Літургії через гучномовець. Завершилось богослужіння освяченням церкви, співом многоліттям та славослів’ям, якими Він рясно щодня обдаровує всіх нас.
Також, Голова Партії захисників Вітчизни, Ю.Кармазін, зустрівся з партійним осередком Христинівського району, де відповів на питання, які турбують сьогодні кожного пересічного громадянина

Популярность: 21% [?]