«Беркутівців», які були сьогодні під Печерським судом, обіцяють відправити на вільні хліба


Усі підрозділи міліції, які брали сьогодні участь у розгоні демонстрації під Печерським судом, мають бути розформовані, а їхні працівники звільнені з правоохоронних органів.

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правосуддя, «нунсівець» Юрій Кармазін.

"Влада вже показала увесь свій страх перед народом. Це ж треба було на дахах і навпроти суду посадити снайперів! Їх чомусь не знайшлось для злочинців. Проте для обеззброєних людей знайшлись снайпери, внутрішні війська і «Беркут», — обурився нардеп.

На його переконання, після сьогоднішнього дня усі підрозділи внутрішніх органів, які брали участь у розгоні демонстрацій і побитті мирних людей, мають бути розформовані, а виконавці звільнені з міліції.

«Вони приймали присягу не на вірність народу, а на вірність диктаторам. Такі службовці Україні не потрібні. Від сьогодні вони поза законом. Їм немає чого платити зарплату і пенсії», — вважає Кармазін.

Політик наголосив, що усі відомості про тих, «хто сьогодні бив і дівчаток, і хлопчиків, і жінок біля суду», мають бути обнародувані.

«Перед опозицією зараз завдання — скласти списки всіх тих, хто це робив, оприлюднити їх, довести їх до європейських інституцій і зробити не в'їзними тих політиків, суддів, прокурорів і слідчих, які забезпечили сьогодні проведення суду (над Тимошенко — ред.)», — заявив опозиціонер.

«Цим людям буде соромно виходити з власної домівки. Їх має оточувати те, що оточувало нашого президента на відкритті стадіону („Олімпійський“ — ред.) — улюлюкання. Так і буде їм по всій країні — публічна ганьба», — резюмував Кармазін.
Джерело: Gazeta.ua

Популярность: 20% [?]