Ю.Кармазін: Стаття 365 Кримінального кодексу «Перевищення влади або службових повноважень, якщо вони спричинили тяжкі наслідки» має бути сьогодні застосована до Прем’єр-міністра Азарова, міністра фінансів Ярошенка і до кожного депутата з парламентської більшості


Обговорюючи на засіданні парламенту питання про скасування вивізного експортного мита на зернові культури, Голова Партії захисників Вітчизни Ю.Кармазін на кримінальній відповідальності чиновників і їхній бандитській діяльності по відношенню до України : «Стаття 365 Кримінального кодексу „Перевищення влади або службових повноважень, якщо вони спричинили тяжкі наслідки“ має бути сьогодні застосована до Прем’єр-міністра Азарова, міністра фінансів Ярошенка і до кожного депутата з парламентської більшості, які як службові особи запровадили мито на експорт зерна.

Чому і в чому наслідки? А наслідки такі, шановні. З початку цього року обсяги експорту зерна в Росії в п’ять разів перевищують обсяги відвантажень зернових з України: 4,4 – з Росісії, 0,9 – в Україні.

В липні з України було вивезено лише 370 тисяч тон зерна, що на 80 відсотків менше, ніж у червні. Ось так, такий результат того, що ви, шановні народні депутати, порушили міжнародну конвенцію, яку в цій залі ратифікували по торгівлі зерном, 1995 року. Ось чому: тому що ви порушили також Угоду про створення зони вільної торгівлі від 15 квітня 1994 року, про створення між держав ами-учасницями ГУАМ. Влада пропонує законопроект, де і олію треба обкладати вивезення і так далі, є повністю дурницею, є повністю знищенням українського села.

Через це, в мене дуже проста пропозиція. В Податковому кодексі абзац другий розділу ІІІ виключити, раз.

І друге. В Законі „Про зерно та ринок зерна в Україні“ записати: „За експорт зернових культур вивізне експортне мито не справляється“.»

Популярность: 31% [?]