Виступ Юрія Кармазіна з трибуни Верховної Ради України

Шановні народні депутати! Шановні наші виборці! Я уповноважений студентами зачитати невеличке їх звернення. Вони пишуть і попросили мене обнародувати це, що: «Нас обурює відношення влади до людей. Обіцянки можновладців не лише розбігаються з діями самої влади, але й нагадують відверте глузування з народу. З одного боку, Азаров, Янукович заявляють, що жити стало веселей, в економіці прогрес, ПДВ підвищується, криза подолана, бюджет наповнюється, дефіцит зменшується, податкова перевиконує план, а з іншого – голова Пенсійного фонду говорить афганцям і чорнобильцям, що кошти на пільги, які Азаров пообіцяв повернути і підвищити, не передбачені в бюджеті.

Тігіпко говорить те ж саме по вкладам СРСР, всі інші міністри також заявляють про повну відсутність в бюджеті коштів на соціальні потреби людей, а тим паче їх підвищення. Коли Микола Янович заявив, що непомітно для себе накопичив на своєму рахунку мільйон гривень, у людей виникало питання до Прем'єр-міністра: а чи не вимре весь народ з таким покращанням життя вже сьогодні непомітно для нього?

Проаналізувавши пенсійну реформу, ми сьогодні не бачимо потреб офіційно працювати в нашій державі, відраховуючи кошти в Пенсійний фонд, адже ми не доживемо до пенсії з таким законом. Відкривати свою справу також не бачимо сенсу, бо наш бізнес не витримає податкового навантаження. Залишається лише один вихід: покинути свою країну, або вижити.

І останнє запитання: якщо раніше кількість українців скорочувалася завдяки Сталіну, то кого сьогодні потрібно віддячити за продовження знищення української нації вже за часів Незалежності?

Просимо вас, пане Кармазін, донести наші слова до вух сьогоднішньої відверто антиукраїнської, антинародної влади, адже, якщо влада вважає нас недолугими, сліпими і нерозумними, то це не народна влада, це не наша влада. Ми таку владу не обрали. Студенти Національного авіаційного університету».

І хотів звернутися до вас з тим, і прошу вважати мій виступ депутатським запитом до Генерального прокурора України і до уряду України від імені і по зверненню землеупорядників Харківщини, які показують, який корупційний клубок сьогодні є в найбільшому районі Харківської області – Харківському, де в порушення антикорупційного закону була призначена така собі Гармаш, їй погодження було ще до стажування видано. І до чого це довело? Це довело, що сьогодні в прийомні дні, пишуть люди, які також призначаються, коли хоче, за потрібне. З 500 осіб, які записуються на прийом, приймається від 5 до 15-ти осіб, всього-на-всього. І вони говорять, що це навіть не кріпосне право, це – феодальне. Ми прагнемо до європейської спільноти, а долю людей віддаємо в руки помісних князьків. І ці люди вимагають перевірки Генеральною прокуратурою, Держагенцією по земельним відносинам того, що відбувається сьогодні в Харківській області і просять припинити цю корупційну бандитську діяльність

Популярность: 58% [?]