Ю. Кармазін:"Безперечно, педофіли продовжують керувати, тільки, очевидно, за межами цього приміщення."

Під час обговорення проекту Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуальних кодексів України (щодо вдосконалення окремих положень), Ю.Кармазін виступив зі своїм баченням даного проекту:"Статтею 365 передбачена кримінальна відповідальність за перевищення влади або службових повноважень, тобто за умисне вчинення службовою собою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і інтересам окремих громадян, або державним, чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.
Але, з огляду на те, що ця ситуація політично оціночна, то під ці дії підпадають і дії Прем'єр-міністра Азарова, який не приймає народних депутатів України — представників українського народу. І дії Прем'єр-міністра Азарова, який дає вказівки про невиконання рішень судів, і дії керівників судової гілки влади, які дають вказівки мурижити і не виконувати судові рішення по дітям війни, і не розглядати, і не приймати, і по чорнобильцям. І дії Прем'єр-міністра колишнього Януковича, нинішнього Президента, де підраховано, що 38,6 мільярдів доларів тратив «Нафтогаз» внаслідок тих угод по підвищенню вартості газу.
І через це, через те, що і Верховний Суд, Пленум Верховного Суду наголошував, що має ставитись питання і враховувати мають суди, чи очевидно було, чи ні, протиправність свої поведінки. Я хочу сказати, що ми не приймаємо рішення для однієї справи. Ніхто не дорікне, що я діяв несправедливо, коли стояло питання загрози життю нинішнього Президента Януковича в 2004 році. Я вийшов на цю трибуну і сказав про це, Віктор Федорович. Ніхто не дорікне мене, коли притягали до відповідальності Колесникова. Я вийшов і на цю трибуну, і на телебачення і сказав: «Ви незаконно притягуєте людину до кримінальної відповідальності». Але я хочу вам сказати і звернутися до вас, Вікторе Федоровичу, з цієї високої трибуни. Коли в справі лежать постанови від 31 квітня 2011 року в справі Тимошенко – це постанова про приєднання до кримінальної справи документів, які вносив старший прокурор-криміналіст Псюк. Це і інші документи, наприклад, 31 квітня про огляд і так далі, які є сьогодні в справі. То найкращий вихід для вас сьогодні, для влади, – це піти на прийняття цього законопроекту. Трошки гірший вихід – це відкликати цю справу. А ще варто замислитися, ви ж справу по педофілам, яку ви кругом піарили, припинили, вчора припинили, а хто відповідати буде?!..
Шановний пане головуючий, я хотів би, щоб ви поставили питання про відповідальність всіх, хто ганьбив парламент. І коли показували, що тут сидять педофіли, оголосіть, що справа припинена цією владою. А, безперечно, педофіли продовжують керувати, тільки, очевидно, за межами цього приміщення."

Популярность: 12% [?]