Ю. Кармазін:"Чи будемо приховувати те, що у нас сьогодні всі угоди про продаж зерна з Йорданією під загрозою?"

Голова Партії захисників Вітчизни Ю.Кармазін на засіданні Верховної Ради України, під час обговорення теми про охорону інформації, підняв питання, які сьогодні потребують відповіді з уст перших осіб держави:"Про яку охорону інформації йде мова? Чи може будемо охороняти інформацію про те, що оборона в Україні розвалена, що 8 тисяч солдат зараз скорочують? Чи може будемо охороняти інформацію про те, що у нас банда 3 роки звірствувала спочатку в Криму, потім в Одесі, наїжджала на бізнесменів, чи потім розстріляли людину з піднятою рукою, щоб вона нічого не зболтнула? Чи цю інформацію також будемо приховувати?
Чи будемо приховувати те, що у нас сьогодні всі угоди про продаж зерна з Йорданією під загрозою, не просто під загрозою, а виконується на користь Російської Федерації, яка за ці місяці в п’ять разів перевищила обсяги відвантаження зернових від тих, що з України? Вони продали 4,5 мільйони тонн зерна, а ми 0,9 мільйони тонн і чекаємо далі, а що ж буде, чи доб’ємо зовсім цю Україну. Оце ми хочемо приховувати. Шановні, мабуть, давайте знімати всі грифи з усього, я вже бачу, що таємниці у нас ні в чому немає. Це треба ратифікувати, безумовно, але таємницю, мабуть, не треба тримати зараз з того, що відбувається в державі. В державі, і треба чітко говорити, відбуваються антинародні дії і антинародно захоплена влада.
Через це, що 31 квітня з'явилося в державі, — це для нас таємниця чи для Ємену буде таємниця? 31 квітня документи Генеральною прокуратурою затверджені. Сьогодні серйозно суспільство розглядає, а чи можна по цій статті притягувати Тимошенко, чи ні? Вся країна знає, що 31 квітня не існує, і барон Мюнхаузен сьогодні все знає"

Популярность: 6% [?]