Ю.Кармазін: Мене запитують: "Скажіть, будь ласка, а чи приймає Прем’єр-міністр України людей, нас, ми хочемо поїхати до нього, і чи приймає Президент України Віктор Янукович людей?

Сьогодні на пленарному засіданні голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін звернувся до народних депутатів з приводу ситуації, що склалася в Артемовському дитячому будинку Донецької області:"До мене зателефонували з Артемовського дитячого будинку Донецької області і говорять: «Прийнято рішення і в суді про те, що наш дитячий будиночок будуть закривати, тому що приміщення, яке ми займаємо, – історичне приміщення, історичний будинок, воно сподобалося одному з олігархів, і під виглядом Євро-2012 його мають використовувати по-іншому». При цьому ніхто не думає про тих діточок-сиріт, які там знаходяться багато дуже років у місті Артемовську.

Мене запитують: «Скажіть, будь ласка, а чи приймає Прем’єр-міністр України людей, нас, ми хочемо поїхати до нього, і чи приймає Президент України Віктор Янукович людей? Ми хочемо поїхати до нього з цього питання». Наголошую, Артемівський дитячий будинок. Можливо, є представник Президента, і він почує, як вони хотіли попасти до прийому. Я їм пояснив, що я їм допомогти в прийомі не можу, оскільки навіть депутатів пан Азаров не приймає. Це єдиний Прем'єр за пам'ять мою, за 20 років незалежності України, який депутатів не приймає. Ну, я думаю, що його доля буде визначена дуже швидко — і поїде він туди, де і власність його, в Російську Федерацію.

Але, тим не менше, я переконаний, що увагу до цієї теми правильно підняли. Знаєте, Президент створив омбудсмена з прав дитини, у нас є омбудсмен з прав людини, а ви вирішили, що треба з прав дитини. То я підказую ідею, створіть ще з числа когось із перебіжчиків омбудсмена з прав заяв, скарг і звернень — це буде якраз адекватно. Знайдеться ще один такий, хто підписував там якусь таку угоду. "

Популярность: 26% [?]