Бюджетні втрати в тих дірках, які кожен місяць відсилаються, в офшорах

На репліку від депутата від Партії Регіонів Олени Бондаренко, про економію бюджетних коштів, Юрій Кармазін вказав де можно сьогодні знайти кошти: "Пані Олено, ви сказали про таку річ, що треба будуть витрати з бюджету. Через те, що ви забули, що пунктом другим Прикінцевих положень записано, що дія закону поширюється на телеорганізації, термін дії ліцензії на право користування каналом мовлення яких закінчився в 2009 році. Крапка, ніяких змін сюди не вносили. Через це, очевидно, що ніякої шкоди для бюджету не буде. Це по-перше.

По-друге. Так, дійсно, не рівні умови. Яка ж рівність умов, коли там стоять кіпрські офшорні компанії, про які ніхто ніколи не чув, а тут якесь радіо «Мелодія», яке собі працює — і бач таке сталося?! Це ж можна було 24 мільярди гривень списати з тих, хто займається газом. Це можна було. То не були втрати до бюджету, причому адекватно. Не списати з людей, які нібито заборгували цим компаніям. І люди ще продовжують виплачувати цим мільярдерам, щоб вони сьогодні виводили далі кошти в офшори!

І ви сьогодні готуєте державний бюджет, готуєте програму урядову, при цьому не висловлюєте думку ні Рахункової палати, принаймні не даєте нам почути і побачити. Причому не ставите питання про скасування біля 20 цих зон, дірок із бюджету. І ви кажете: оце будуть втрати до бюджету. Боже ти мій праведний, та отам втрати, в тих дірках, які кожен місяць відсилаються, там втрати,в офшорах, шановні!

Популярность: 24% [?]