Ю. Кармазін: ПР хоче зробити головою Верховного Cуду свого нардепа

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Партія регіонів хоче провести на посаду голови Верховного Cуду одного з депутатів Верховної Ради. Про це УНН сказав нардеп Юрій Кармазін, коментуючи рішення голови Верховного Cуду Василя Онопенка про перенесення пленуму.

У той же час, парламентар сумнівається в тому, що це вдасться.

«Однак на мій погляд це не змінить ситуацію. Спроба відтягнути час тільки додасть очок Онопенку. У зв’язку з тим, що звільнилася посада судді Конституційного Суду у Партії регіонів визріло бажання провести одного з депутатів на цю посаду, а після цього – голови Верховного Суду», — підкреслив він.

«Відтягується час, щоб якось дотиснути ситуацію у Верховному Суді України. Суддям Верховного Суду популярно пояснюють на всіх рівнях, якщо буде зручний голова Верховного Суду для вулиці Банкової, то не буде ставитися питання про звільнення багатьох з них, однак я не думаю, що це їм вдасться», — резюмував він.

Нагадаємо, що голова Верховного Суду Василь Онопенко переніс засідання пленуму суддів, який було призначено на 30 вересня. Планувалося, що на засіданні пленуму буде призначено нового голову.

Популярность: 45% [?]