Кармазін заявив про злочин в Авіаційному Університеті – студентів, які не «страхуються», погрожують виселити


Нещодавно народний депутат, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін під час засідання Верховної Ради оголосив запит щодо перевірки фактів грубого порушення прав студентів Національного авіаційного університету. Під час свого виступу народний обранець заявив про ймовірне перевищення своїх службових повноважень посадовими особами Національного авіаційного університету при продовженні проживання студентів у гуртожитках, примушування їх до укладення договорів страхування. Ю.Кармазін звернувся до Генерального прокурора В. Пшонки та міністра освіти Д.Табачника вжити заходів із поновлення прав студентів Національного авіаційного університету та притягнути винних осіб до відповідальності. Крім того, народний депутат вкотре закликав припинити знущатися над Конституцією України та конституційними правами громадян, заявивши про злочинні дії влади, зокрема розпорядження М. Азарова Пенсійному фонду України про зупинення виконання рішення судів та нараховування пенсій учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.
«5 вересня 2011 року на засіданні Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр Азаров, протокол №63, дав розпорядження Пенсійному фонду України зупинити виконання рішення судів та нараховувати пенсію учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи згідно Постанови Кабінету Міністрів 745 (від 6 липня 2011 року). До мене звертаються чорнобильські організації і вважають це знущанням над Конституцією, над конституційними правами громадян і над позицією гаранта Конституції Президента. Вони прямо пишуть в своїх листах: «Очевидно, не потрібен гарант, Верховна Рада, а потрібен тільки пан Азаров». Вони говорять, що такі дії Азарова штовхають до непокори і масових заворушень», — заявив Ю.Кармазін.
«Хочу звернутись також щодо кількох моментів, які загострюють ситуацію в суспільстві і говорять про корумпованість влади, що потребує розслідування. Оце оголошення мені надіслали понад сотні студентів, у якому йдеться про наступне: «До 19 числа необхідно продовжити перепустки з квитанціями про оплату за проживання в гуртожитку, за медичне страхування». І тут же надається договір компанії «Українські резерви». Це до мене звертаються студенти, я демонструю зараз, щоб ви бачили ці підписи студентів нашого Авіаційного університету. Кому належить ця компанія «Українські резерви»? Чому заставляють цих студентів по 150 гривень платити, коли в них немає коштів? Чому їм погрожують виселенням? Це питання знову, Віктор Павлович Пшонка, до вас», — наголосив народний обранець.

Популярность: 55% [?]