Юрій Кармазін: “За 10 років ніхто не завдав більшої шкоди судовій системі, ніж суддя Родіон Кірєєв за останній місяць”

Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив народний депутат від «Нашої України» Юрій Кармазін.

«По всій країні судді бояться виносити законні рішення. І це найстрашніше. Ніхто за останні десять років не завдав більшої шкоди судовій системі, ніж суддя Родіон Кірєєв за цей місяць. Це повна дискредитація судової спеціальності», — сказав Кармазін. За його словами зараз шановні люди опинилися в ситуації, коли їм соромно сказати, де вони працюють.

«Суддя Родіон Кірєєв взагалі не включений в автоматичну систему розподілу справ, у нього немає ніякого діла, окрім „газового“ екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Ніхто із суддів Печерського суду, крім Кірєєва не погодився вести цю справу», — сказав Кармазін.

Як повідомлялося, Печерський районний суд м.Києва 8 серпня завершив стадію судового слідства у справі екс-прем'єр-міністра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко і перейшов до судових дебатів. Про це оголосив головуючий суддя Родіон Кірєєв.

У понеділок, 12 вересня, заслухавши доводи захисту екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про те, що їм недостатньо часу для підготовки до судових дебатів, суддя з «газової» справі Кірєєв оголосив перерву до 27 вересня.

Популярность: 49% [?]