Кармазін: Тимошенко скоро буде на свободі, влада потерпить фіаско


Реакція громадськості на арешти Тимошенко та Луценка не дала владі їх засудити.
Про це сьогодні під час веб-конференції на сайті ІА RegioNews повідомив лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін, відповідаючи на питання відвідувачів сайту.
«Насправді я серйозно ставлюся до арешту Тимошенко і Луценко, вважаю, що в історії України вперше така масована зачистка інформаційного поля. Якщо б підрахунки голосів були правильними на виборах, якщо суд би розглядав справу правильно, невідомо, як би все закінчилося. Це крок, якого не було ще в історії України, крім того, як автор Кримінального кодексу (я три роки писав КК, ми прийняли його 10 років тому, росіяни запозичили з нього багато чого), як людина, яка довго пропрацювала в Прокуратурі — я стверджую, що юридичних підстав для арешту Тимошенко як не було, так і не може бути, це виключно політична справа. Справа є повністю зфальшованою», — повідомив Юрій Кармазін.
«Те ж саме із Луценком. Ніякого складу злочину немає. Сьогодні його просто знищують. Він має таку хворобу, яка потребує звільнення від арешту. Що з ними буде? Переконаний, що влада хотіла їх засудити, але реакція громадськості змусила владу змінити точку зору. Тимошенко скоро буде на свободі, влада потерпить фіаско», — підсумував лідер Партії захисників Вітчизни.
Щодо можливості такого сценарію переслідування когось із політиків, Юрій Кармазін прокоментував: «Зараз спецслужби працюють як при царській владі, всі наші дії відстежуються, телефонні розмови прослуховуються. Податки платяться не для того, щоб утримувати такі органи».