Кармазін: Я також допоможу пані Штепі перестати бути мером

ЗМІ ще не використали всіх важелів, щоб донести до відома Президента та його оточення про вчинки мера Слов’янська Нелі Штепи.
Про це сьогодні під час веб-конференція на сайті ІА RegioNews повідомив лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін, відповідаючи на питання відвідувачів сайту.
Коментуючи ситуацію зі скандально відомою головою міської ради Слов’янська на Донеччині, Юрій Кармазін зауважив: «Мені соромно за цю жінку і переконаний, що ЗМІ не використали ще всіх важелів, які можна використати, в тому числі, у доведенні цієї інформації до відома Президента, його оточення, взагалі, якщо ПР — це не бізнес-структура, то там, очевидно, мають бути якісь моральні критерії. Хоча після Калашникова в це віриться надзвичайо тяжко. Я також допоможу пані Штепі перестати бути мером своїми методами — виключно конституційними».
Нагадаємо, голова Національної Спілки журналістів України Ігор Лубченко пропонував записати мера Слов'янська Донецької області Нелю Штепу до списку ворогів преси і радив журналістам з нею судитися після того, як вона привселюдно обізвала журналістку нецензурним словом.

Популярность: 25% [?]