Ю.Кармазін: влада хоче зробити Тимошенко та Луценко інвалідами


КИЇВ. 19 вересня. УНН. Екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко обов’язково випустять із СІЗО, і бажано, щоб вона була здорова. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив народний депутат від «Нашої України» Юрій Кармазін, коментуючи факт того, що уповноважена ВРУ з прав людини Ніна Карпачова побувала у Ю.Тимошенко в СІЗО і пересвідчилася, що та хвора.

«Я вдячний, що зараз екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко відвідала уповноважений з прав людини Верховної Ради України Ніна Карпачова, це її обов’язок. Вона, як омбудсмен, має право зробити висновок. Очевидно, що влада хоче добити Ю.Тимошенко, так само як і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, і зробити їх інвалідами у кращому випадку», — сказав народний депутат.

Ю.Кармазін додав, що без «відмашки» Президента України Віктора Януковича ніхто нічого не зробить.

«Говорити про самостійність судової системи просто смішно, після так званої судової реформи. Я кожного дня спілкуюся з суддями і знаю, що там відбувається. Через те, я переконаний, що Ю.Тимошенко випустять, що влада зараз шукає вихід з ситуації, а також як віддати справу на додаткове розслідування, адже вона зайшла глухий кут і бажано, щоб Ю.Тимошенко залишалася здорова», — сказав Ю.Кармазін.

Нагадаємо, адвокат Ю.Тимошенко Сергій Власенко заявив, що її стан здоров'я різко погіршився.

«У неї висока температура (близько 38), болі в горлі, і вона позбавлена будь-якого медичного обслуговування», — сказав він.
Водночас С.Власенко підкреслив, що він не є лікарем, тому не може поставити діагноз, однак, за його словами, є очевидним різке погіршення її стану здоров’я.

«Для того, щоб діагностувати Ю.Тимошенко, до неї потрібно допустити лікаря й негайно випустити її з СІЗО, де вона перебуває незаконно», — додав він.

Що стосується Ю.Луценко, то 1 вересня 2011 року дружина колишнього міністра МВС повідомила, що провідні спеціалісти МОЗ поставили її чоловіку діагноз «цироз печінки». Згодом цей діагноз було поставлено під сумнів.

Як повідомляв УНН, 9 вересня прес-секретар партії «Народна самооборона» Лариса Сарган повідомила, що лікарі підтвердили діагноз «цироз печінки» у екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Ірина Луценко поінформувала також, що стан її чоловіка погіршився. Згодом у СІЗО інформацію про погіршення здоров’я Юрія Луценка спростували.

15 вересня, після ультразвукового обстеження та комп’ютерної томографії органів черевної порожнини, лікарі визначили стан Ю.Луценка як задовільний.

Джерело: УНН

Популярность: 27% [?]