Опозиція хоче заслухати генпрокурора щодо дій міліції на День Незалежності


КИЇВ. 19 вересня. УНН. Опозиція пропонує Верховній Раді у середу 21 вересня розглянути проект постанови про заслуховування інформації генерального прокурора України Віктора Пшонки та міністра внутрішніх України справ Анатолія Могильова щодо перешкоджання співробітниками міліції проведенню опозицією мирної ходи на честь Дня Незалежності України. Про це йдеться в розкладі засідань ВРУ на 20-23 вересня розданого журналістам, передає кореспондент УНН.

Зокрема, проектом постанови також пропонується заслухати Голову КМДА О.Попова щодо ситуації, яка склалась 24 серпня 2011 року.

Нагадаємо, представники опозиції влаштували 24 серпня 2011 року акції протесту, які закінчилися сутичкою з правоохоронцями.

Як повідомляв УНН, лідер Партії захисників вітчизни, народний депутат від НУ-НС Юрій Кармазін висловив думку, що у День Незалежності під час ходи опозиційних мітингувальників до Адміністрації Президента органами внутрішніх справ було брутально порушено конституційні права громадян.

Натомість народний депутат України з фракції Партії регіонів Валерій Бондик вважає, що міліція діяла толерантно відносно акції опозиції на День незалежності.

Джерело: УНН

Популярность: 23% [?]