Кармазін в котре змусив Литвина і «розпоясаного» Мартинюка дотримуватися Регламенту

Останній сесійний день розпочався,  продовжувався і закінчився з вимог Ю.Кармазіна, Голови Партії захисників Вітчизни, до головуючого,  дотримуватися Регламенту Верховної Ради України. Регламент для Головуючого має таке ж важливе значення, як Біблія для Священика, як рецептна книга для кухаря,  як компас для мандрівника. Для того і було прийнято цей Закон, аби розпочинати, проводити і закривати засідання Верховної Ради тільки по написаному і затвердженому порядку. Не дотримуючись порядку ведення засідання, Головуючий частенько отримує догану і «взбучку»  від головного правозахисника України  Ю.Кармазіна. Ось і цього разу  В. Литвин змушений був під тиском Кармазіна, відповідно до Закону, оголосити прізвища відсутніх депутатів, аби їх картками не змогли скористатися і за одне відзвітувати, чому в день запитання до Уряду в котре вже був відсутній сам Голова Уряду.

Відсутність кожної п’ятниці на годині запитань до уряду самого М.Азарова не робить йому честі. Це не повага до тих депутатів, які дійсно своєю роботою підтверджують статус саме народного. Воно і не дивно, що Прем’єр – Міністр тікає від незручних йому запитань, які сьогодні потребують негайної відповіді. Хоча, якщо Азаров  боїться великої кількості запитань, можна поставити і одне, яке б об’єднало  всі інші.  Наприклад, чому в той час, як всі країни оговтуються і піднімаються з колін після світової кризи, Україна готується до нової хвилі економічного апокаліпсису? Адже такі заяви неодноразово звучали з вуст  перших осіб держави. Самому ж Литвину нічого не залишається, як тільки виправдовувати перед Кармазіним безпідставну,  чергову відсутність Азарова.

Напередодні, отримав на горіхи від Кармазіна і А. Мартинюк, який за словами депутата занадто «розпоясався» за відсутності партійного «вождя» П. Симоненка, зробивши з Парламенту Закрите Акціонерне Товариство, завдяки регулярному, антизаконному процесу голосування.

А тепер трішки про сам процес голосування під куполом. Якщо говорити про тих обранців, яких важко назвати народними, то їм також не дає спокою правозахисний характер Юрія Кармазіна. Їхня відсутність в Парламенті не звільняє їх перед Партією Регіонів від голосування. Навіть якщо вони знаходяться в іншій частині планети. Ці люди здатні одночасно голосувати синхронно з тими депутатами, які фізично знаходяться на своїх робочих місцях. Це не природне диво і не витівки Девіда Копперфільда. Це використання депутатських карточок іншими депутатами заради правильного, конструктивного, запланованого Чечетовим голосування. Саме тому, Ю.Кармазін вимагає оголошувати прізвища відсутніх депутатів, адже це автоматично блокує використання їх карток. Взяти хоча б останній сесійний день. В письмовій реєстрації, де потрібна особиста присутність кожного депутата, в Партії Регіонів нараховується 67 відсутніх обранців з  невідомих причин, в електронній ця кількість вже зменшилась до 6 чоловік. Таким чином, фізично в парламенті є  лише 155 від сили чоловік від провладної більшості, але за кожний необхідний їм законопроект  вони знаходять 250 голосів.

Такі антиконституційні дії парламентарів гості та колеги з польського сейму, які були присутні в парламенті з дружнім візитом, назвали абсурдними і не припустимими в їхній країні. Подібний випадок у них відбувся лише один раз, і як результат, депутат був притягнутий до відповідальності за порушення Закону.

В черговий раз, Голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат Ю.Кармазін вносить проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради на пленарному засіданні за іншого депутата). І вже в котре, можна бути впевненим, що провладна більшість не підтримає даний законопроект заради збереження зручності процесу голосування.

Спостерігаючи за «рукоблудством» Чечетова, мимоволі згадується старий лозунг: «Верным путем идете товарищи». Можливо саме таку настанову дають Чечетову перед кожним парламентським засіданням, але це не наш шлях, не український. Не таку ми собі виборювали демократію і країну, а тому, справжнім патріотам України «не по пути с такими товарищами, ибо наш путь, противоположен избранному этой властью».

Популярность: 20% [?]