Ю.Кармазін: Кримінальним кодексом і без Януковича визначена компенсація збитків за економічні злочини

КИЇВ. 10 вересня. УНН. Чинний Кримінальний кодекс передбачає такий процес і старий Кримінальний кодекс передбачав врахування відношення збитків до компенсації вини і за економічні, і за корисливі злочини також. Це має бути враховано і тут не потрібна думка Януковича. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат фракції «НУ-НС» Юрій Кармазін, коментуючи заяву Президента Віктора Януковича про те, що деякі злочини в сфері економіки мають бути декриміналізовані шляхом пом’якшення відповідальності та можливості застосування покарання не пов’язаного з позбавленням волі."Ще десять років назад прийнятий Кримінальний кодекс, який зобов’язує це робити", — зазначив Ю.Кармазін.

Але, за словами політика, всяка екстраполяція такого вислову на сучасні справи чи Ю.Тимошенко чи Ю.Луценка є абсолютно неправомірною.

«Тому що абсолютно очевидно, що ніяких економічних злочинів Тимошенко не вчиняла, Луценко не вчиняв. Абсолютно очевидно, що коли людині пред’являють звинувачення у підробці документу і підпису його, а там стоїть факсиміле, а слідство не з’ясувало, хто ставив це факсиміле…, то очевидно вже й президенту зрозуміло, що якось треба вирулювати з цього питання. Ось і з’являються подібні речі. Мені як одному з авторів Кримінального кодексу смішно це слухати», — наголосив нардеп.

Як повідомляв УНН, віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко розповів, що вже напрацьовано законопроект щодо гуманізації економічних злочинів

Популярность: 31% [?]