Боротися з високою вартістю послуг можна шляхом збільшення числа нотаріусів – Ю.Кармазін

Боротися сьогодні з високою вартістю нотаріальних послуг можна тільки одним шляхом – збільшенням кількості нотаріусів. Таку думку в ексклюзивному коментарі ІМК висловив народний депутат від фракції НУ-НС, заступник голови Комітету з питань правосуддя Юрій Кармазін.

«Я оформляв доручення і здивувався, що серйозно зросла вартість буквально за незначні послуги. Але тепер вона скрізь зростає. Зросла вартість і квадратного метра площі, яку вони орендують. Очевидно, що є завищені плати (за послуги нотаріуса. – Ред.), але сподіватися на те, що вони зараз знизяться, я б не став», — зауважив політик.

За словами Ю.Кармазіна, політика з підвищення послуг, що спостерігається останнім часом, має загальнодержавний характер.

«Є тільки один спосіб боротися з цим (з високою вартістю нотаріальних послуг. – Ред.) — збільшувати кількість нотаріусів, щоб була конкуренція, коли б знижувалися ціни. Іншого способу, як законодавчо забезпечити зниження (вартості послуг. – Ред.), я не бачу», — наголосив парламентарій.

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, у своєму блозі Михайло Бродський написав, що сьогоднішні послуги нотаріусів є однією із систем поборів.

Популярность: 48% [?]