Не потрібно робити істерики з ціни на російський газ – Ю.Кармазін

КИЇВ. 11 серпня. УНН.

Народний депутат України з фракції НУ-НС Юрій Кармазін вважає, що сьогодні не потрібно робити істерики з ціни на російський газ. Про це він сказав у коментарі УНН, відповідаючи на питання кореспондента про те, чи може погіршитися дружба України і Росії, якщо не буде переглянуто ціну газу.
«Ціну на газ треба знижувати, але не треба з цього робити істерики. Треба збільшувати видобування власного газу, треба не віддавати власний континентальний шельф. Потрібно припинити далі покривати газових олігархів типу Фірташа і компанії, треба перестати списувати борги нашим олігархам і робити істерику з газу», — наголосив політик.

Ю.Кармазін підкреслив, що однозначно потрібно проводити ефективні переговори між Україною і Російською Федерацією щодо зміни ціни газу. «Росія бачить свій інтерес, а ми маємо показувати свій… Слава Богу на українсько-російську дружбу відносини з Азаровим не впливають…», — додав парламентарій.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що невигідні умови газового договору рано чи пізно можуть підірвати основи довгострокового співробітництва.

Популярность: 50% [?]