Грищенка слід призначити послом в маленьку африканську країну — Кармазін

http://gazeta.ua/articles/politics/_grischenka-slid-priznachiti-poslom-v-malenku-afrikansku-krajinu-karmazin/394327

Нинішнє керування Міністерства внутрішніх справ Анатолієм Могильовим та Міністерства закордонних справ Костянтином Грищенком становить загрозу для національної безпеки України.

Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловив голова Партії захисників вітчизни, народний депутат від НУ-НС Юрій Кармазін.

Зокрема, за його словами, представниками опозиції було підраховано, що 8 серпня до Печерського районного суду міста Києва співробітники міліції доставлялись на 58 автобусах.

«Це неадекватний крок. Він оголив повністю усю Україну, це знизило розкриття злочинів у державі. Подібне керування МВС — це загроза для національної безпеки України», — вважає Кармазін.

Крім того, він розкритикував позицію міністра закордонних справ Костянтина Грищенка.

«Ганьба за те, що ми приносили вибачення іноземним послам через те, що поведінка у суді міністра закордонних справ Грищенка була абсолютно неадекватною», — зауважив нардеп.

«Якби я був президентом чи міністром закордонних справ, я б його призначив послом у найменшу африканську країну. Грищенко не здатний до самостійної роботи», — резюмував Кармазін.

Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ України заявили, що поведінка підсудної Юлії Тимошенко змусила б застосувати найсерйозніші санкції будь-який суд.

Популярность: 8% [?]