Кармазін закликає Президента до конструктивного діалогу з опозицією для досягнення спільних цілей в боротьбі з катастрофічною ситуацією в економіці країни

ОСОБИСТО !

Президенту України Януковичу В.Ф.

З нагоди 15-річчя Основного Закону – Конституції України, яка визначила Україну як суверенну, незалежну, демократичну, соціальну і правову державу, Партія захисників Вітчизни закликає Вас організувати  зустріч і розпочати  діалог із лідерами опозиційних парламентських партій, представлених у Верховній Раді України, створення Уряду національної довіри і реальних умов контролю опозиції за проведенням економічних та політичних реформ в Україні та налагодження нормальних, цивілізованих передумов для побудови громадянського суспільства в Україні

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ФЕДОРОВИЧУ!

Ситуація, що склалася в економічній, соціальній і політичній сферах в державі настільки критична, що поставила Україну на останню межу виживання і є реальна загроза існуванню України, як суверенної держави. Окремі горе-політики ратують за федералізацію України, що несе в собі загрозу її територіальній цілісності, а непродумана економічна політика Уряду під керівництвом М.Азарова може найближчим часом привести Україну до дефолту.

За час свого існування Уряд не розробив та не впровадив жодних реформ щодо економічної стабілізації в державі. Навпаки, всі свої невдачі він намагається вирішити за рахунок платників податків.

Із наявної інформації на нинішній день Національним банком України випущено в обіг готівки на 150 млрд. грн. Такий неконтрольований і нічим не забезпечений випуск готівкових грошей кине народ України у прірву бідності.

В той же час за оцінками вітчизняних і зарубіжних експертів розкрадання державних коштів досягло небачених масштабів. За рік в Україні викрадається десятки мільярдів гривень, а рівень контрабанди на стільки великий, що загрожує національній безпеці України.

При повному економічному обвалі і зубожінні народу, у 2010 році в Україні з‘явилось біля 20 нових мільярдерів, а існуючі мільярдери подвоїли свої статки. Українські і закордонні експерти вважають, що найбільш корумповані схеми викрадення і легалізації державних коштів  сьогодні використовуються в проекті «Євро — 12», Укравтодорі, Укрзалізниці, на митниці тощо. Нажаль, правоохоронні органи не відслідковують вказані факти, а в окремих випадках самі приймають участь у злочинних оборудках.

Непродумана гуманітарна політика Уряду веде до масового закриття шкіл (здебільшого українських), бібліотек та інших закладів, спрямованих на підвищення рівня освіти молоді. Освітянський рівень громадян різко падає, що значно відіб'ється на майбутніх поколіннях.

Повна відсутність нормального діалогу опозиції з Урядом не дає можливості приймати нормальні рішення на користь громадянам. Як пояснити той факт, що жоден із опозиційних народних депутатів за час керування Урядом М.Азаровим не потрапив до нього на прийом. Це не витримує жодної критики.

Велику тривогу викликає стан справ у судах. На жаль, судова реформа не дала бажаного результату, а навпаки збільшила рівень корупції в судах і надала можливість владі впливати на їх діяльність. Окремо слід зазначити проблему із невиконання судових рішень, яких на нинішній день нараховується більше десятка мільйонів. Така ситуація призводить до ілюзорності судової системи в Україні. Наша держава домінує за кількістю громадян, які звернулися в Європейський суд.

На сьогоднішній день одним із найважливіших політичних питань є прийняття Закону України «Про вибори народних депутатів України». Запропонована система виборів суттєво обмежує права громадян і політичних партій на участь у виборчому процесі. За цим питанням уважно слідкують як в Україні, так і за її межами. Слід зазначити, що підняття для політичних партій прохідного бар'єру до п'яти відсотків позбавляє можливості значної частини українців мати своїх представників у Верховній Раді України, що з точки зору демократії є неприпустимим. Зокрема у резолюції Ради Європи від 18 квітня 2007 року №1547 йдеться про те, що у державах «... справжньої демократії виборчий бар'єр не повинен бути вищим за 3% для парламентських виборів». Застава у 28 млн. грн. позбавить можливості більшість партій прийняти участь у виборах. Порядок створення та функціонування виборчих комісій не витримує жодної критики і дає можливість повністю сфальсифікувати результати виборів.

Непродумана пенсійна, трудова, житлово-комунальна та інші реформи з кожним днем все більше загострюють соціальний конфлікт в Україні. Очевидно гіркий досвід із прийняттям Податкового Кодексу не пішов на користь парламентській більшості.

Це тільки вершина цих питань, які потрібно негайно розглянути і вирішити на найвищому державному рівні.

Внаслідок непрофесійних дій усіх Урядів протягом двадцяти років ми не тільки не стали енергонезалежними, а навпаки, газове ярмо з кожним роком все більше затягується на шиї українців. Це при тому, що існуючі поклади тільки в Чорноморському шельфі можуть забезпечити не лише Україну, а всю Європу газом на декілька століть.

Не таємниця, що землі України найродючіші у світі і окрім себе ми можемо прокормити зерном та іншими екологічно чистими продуктами десятки європейських країн. Соромно, що  нині    ми ввозимо в державу значну частину, я не боюсь цього слова, отруєних харчових продуктів, споживання яких шкодить здоров'ю.

В аграрному секторі давно пора відмовитись від використання хімікатів і перейти на мікрохвильові та інші технології, які на 20-40 відсотків збільшують урожайність сільськогосподарських культур.

Низькі пенсії, заробітна плата, безробіття та високі ціни на енергоносії і продукти харчування виштовхали за межу бідності більшу частину населення України.

Ці та інші фактори значно впливають на середній вік життя в Україні, що є найнижчим в Європі, а це у свою чергу відбивається на демографічному стані. Такі темпи зменшення кількості жителів загрожують виживанню нації.

В державі повністю відсутня програма патріотичного виховання  молоді: любові до своєї Батьківщини, історії, культури, мови. А без цих  факторів не може бути розмови про побудову сильної, незалежної держави.

Велике занепокоєння викликає жалюгідний стан української армії, яка фінансується за залишковим принципом. Впродовж усіх років незалежності ми не спромоглися переозброїти жодного роду військ. Техніка, яка стоїть на озброєнні   морально застаріла, а її технічний стан не відповідає вимогам сьогодення.

Особливо хочу звернути Вашу увагу на діяльність Верховної Ради України. Опозиція повністю усунена від законодавчих процесів. Із винесених опозицією на розгляд сесії законопроектів приймається всього два відсотки. Більшість нормальних державницьких поправок до законопроектів не приймається тільки тому, що пропонуються опозицією. Хіба це державницька позиція?

Загрозливого стану набуває кількість прийнятих законів, які грубо суперечать Конституції Україні. Слід зазначити, що такі закони або поправки до них приймаються більшістю не випадково, а свідомо. Без сумніву, це негативно впливає на правову захищеність громадян.

Звертаю Вашу увагу на подвійні стандарти при розслідуванні та судовому розгляді кримінальних справ. В Україні на жаль тісно приживається вибіркове правосуддя.

Така ситуація знижує рівень довіри до України не тільки європейського співтовариства, а й серйозних міжнародних організацій. За оцінками закордонних правозахисних організацій рівень демократії в Україні за останній рік значно знизився.

Політичний розбрат, який продовжується двадцять років не дає можливості створити належний життєвий рівень громадянам України і остаточно завершити будівництво незалежної держави.

Звертаю Вашу увагу, що безмежний перелік тих переваг, які історично і природно закладені в місце розташування нашої держави, в її енергоресурси, надра і особливо людські ресурси, дає можливість нам не просто покращити життя Українського Народу, а вивести його на належний європейський рівень. Господь Бог дав нам все для того, щоб ми не були третьосортною державою, а домінуючою світовою державою в усіх напрямках.

Політичні чвари, гетьманство тощо заважають нам найти спільні інтереси, які б забезпечили процвітання держави і зробили Народ України щасливим, заможним і багатим.

Очевидно, тисячолітня історія створення та існування Української держави не навчила нас, що тільки в єдності ми зможемо досягти поставлених цілей.

Історія розсудить, хто був правий, а хто допускався помилок — але в одному ми переконані, що всі негаразди і політичні прорахунки забудуться, якщо ми зможемо об'єднати всю Україну та завершити будівництво могутньої держави.

На жаль, 20 років нами маніпулюють східні та західні політтехнологи, які не хочуть бачити Україну рівноцінним партнером та роблять все для того, щоб зробити з України сировинний придаток, а народ України перетворити в дешеву рабську робочу силу. Незважаючи на вказане, окремі політики заради завоювання  електорату підігрують західним та східним технологам. Одні грають на почуттях частини населення України до російської мови та інтеграції в Росію, інші — на любові протилежної частини до української мови і до інтеграції в Євросоюз та НАТО. Все це тільки роз'єднує Україну.

Всім зрозуміло, щоб вступити в НАТО нам потрібно виконати десятки умов, а саме: досягти відповідного рівня науково-технічного прогресу, особливо в військовій сфері, знизити рівень корупції, підняти на якісний рівень права і свободи громадян, та інше, що займе не один рік. Без виконання цих умов нас ніхто не запросить в НАТО і мусувати сьогодні це питання ми вважаємо не тільки зарано, а і шкідливо для об'єднання України. Прийде час і народ України сам скаже: чи нам проситись в НАТО, чи НАТО само буде просити нас про вступ, а  можливо,  будуть  збудовані  нові  схеми  колективної безпеки, де  ми займемо   лідируючі позиції. Аналогічно можна говорити і при розгляді інших питань, які    стосуються інтеграції і зближення з Росією чи Євросоюзом. Ми переконані, що потрібно максимум п'ять років і не ми будемо до когось напрошуватись, а інші   країни, як прозахідного, так і просхідного спрямування, будуть просити нас про  співпрацю з нами. Тільки це потрібно захотіти всім.                                                           V

Наближаються парламентські   вибори.   І   знову,   з   метою   здобуття політичного  іміджу,  окремі  горе — політики  піднімають  старі теми     мови,  культури, політичного і економічного вектору України та інші питання, які  роз'єднують нас.  Пора покінчити з такими авантюристами, адже такі дії в кримінальному кодексі характеризуються як державна зрада.

Європейська і світова спільнота давно чекають, щоб ми говорили одним голосом, а в той час в країні не припиняється по суті громадянська війна, яка може (не  дай боже) прийняти реальний образ.

Роз’єднання країни сприяє успіху наших сусідів у спекуляції цін на енергоносії, мовної війни, федералізації України та ставить перепони на шляху нормального розвитку нашої держави.

Вельмишановний пане Президент!

Я маю моральне право Вам нагадати, що коли помилки і перекоси допускав  попередній Президент, а саме  без достатніх доказів був затриманий колишній голова Донецької обласної ради Колесніков Б.В., я особисто провів перевірку і склав  довідку про те, що його утримують під вартою незаконно. Коли в жовтні 2004 році небезпека загрожувала безпосередньо  Вам, за дорученням Партії захисників Вітчизни  я зайняв принципову позицію і озвучив це на сесії Верховної Ради України. В моєму розумінні, як громадянина і християнина,  життя  і здоров'я,  права і свободи, честь і гідність, недоторканність і безпека людини це найвища соціальна цінність і стоять вище всяких політичних чи інших інтересів.

Тому, я маю право вимагати від найвищого керівництва держави припинити політичні переслідування Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Ігоря Діденка, Євгена Корнійчука, Богдана Данилишина,  Георгія Філіпчука, Анатолія Макаренка,  Валерія Іващенка, Сергія Костакова та інших, покінчити з подвійними стандартами в правосудді,  сісти за круглий стіл і  шляхом обговорення вирішити дані проблеми.

Партія захисників Вітчизни закликає Вас, пане Президенте, в ім'я України і її майбутнього піднятись над політичними чварами, терміново зустрітись і почати діалог із лідерами опозиційних парламентських партій, створити Уряд національної довіри і розробити першочергові кроки об'єднання лівого і правого берега України, виведення її з політичної кризи та підняти стандарти життя громадян України до європейського рівня.

У нас одна матір — ім'я її Україна і один батько – Закон в  тому числі основний  — Конституція України, якій днями виповниться 15 років.

І влада, і опозиція — це її величність Україна.

З повагою,

Голова Партії захисників Вітчизни                            Юрій Кармазін


Популярность: 52% [?]