Привітання Голови Партії захисників Вітчизни з Днем Перемоги

Ми знову прийдемо до вічного вогню,

Рокам ніколи пам’яті не стерти

Про тих, хто пережив страшну війну,

І тих, хто залишивсь в обіймах смерті…

Дорогі й шановні ветерани Великої Вітчизняної Війни!

В ці знаменні для України дні щиро вітаю Вас з річницею Великої Перемоги.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників Вітчизни залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Пам'ять війни ніколи не стерти із наших сердець. Ми пронесемо її крізь віки і нові покоління людей будуть завжди схиляти голови у вічній пошані перед солдатами Перемоги.

У ці буремні роки боротьби з фашизмом Ви були взірцем масового героїзму та щирої відданості улюбленій Вітчизні. Це було як на фронті, де воїни безстрашно йшли у бій й, не замислюючись, жертвували життям, так і в тилу, коли жінки та підлітки, важкою, цілодобовою працею, в неймовірно важких умовах забезпечували фронт всім необхідним. Подвиг воєнних років залишається вічним прикладом для наших нащадків.

В цей славний весняний день – ми згадуємо поіменно всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та піднімали країну з руїн у повоєнні роки. Ви з честю і гідністю пройшли свій життєвий шлях, не схиливши голови перед ворогом, та захистили мирне небо своєї Вітчизни, здобувши Велику Перемогу. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова подяки, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед Вами за відібрану війною Вашу юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви проявили в боях за рідну землю.

Вічна слава тим, хто своєю героїчною боротьбою на різних фронтах та своєю важкою працею в тилу принесли нам волю, мирне небо, зберегли Україну, що дало можливість творити власну державу. У цей святковий день ми повинні особливо усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення.

Переконаний, що Ви станете взірцем для сучасної молоді, вдихнете в неї впевненість і наполегливість, наснагу і бажання в подоланні нинішніх соціальних і політичних негараздів в Україні, бо Україна вічна і нікому не поставити її на коліна.

Дорогі ВЕТЕРАНИ !!!

Від імені Партії захисників Вітчизни сердечно вітаю Вас зі святом Перемоги! Міцного Вам всім здоров'я й довголіття, родинного благополуччя і добра, квітучих весен під мирним небом та довгих і щасливих років життя. Нехай єднає усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє.

Божого благословення ВАМ і Ангельської охорони на многії і благії літа.

З повагою, Голова Партії захисників Вітчизни

Юрій Кармазін


Популярность: 40% [?]