Привітання Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна з Великоднем

Дорогі співвітчизники!

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом — Днем Воскресіння Христового!
Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.
З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. В ці дні ми дякуємо Господу Богу за те, що у час випробувань ми відчували його захист і підтримку.
В найскладніші моменти ми непохитно вірили — Господь не залишить нас. Тож, направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
В цей світлий день, щиро бажаю Вам добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі та Божого благословення. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого.

Христос Воскрес!

Дорогие соотечественники!

С чувством глубокой радости и от всего сердца поздравляю Вас с самым светлым весенним праздником — Днем Воскресения Христова!
Чудо Воскресения Христова объединяет всех нас верой в победу света над тьмой, добра над злом, жизни над смертью. Побуждает каждого из нас еще раз задуматься над вечными ценностями христианской морали, дает нам хорошую возможность наполнить свои сердца любовью и добротой, укрепляет каждого из нас духовно.
С наступлением Пасхальных дней пробуждается не только земля, но и все человеческие надежды и чаяния на добрую судьбу. В эти дни мы благодарим Господа Бога за то, что во время испытаний мы чувствовали его защиту и поддержку.
В самые сложные моменты мы стойко верили — Господь не оставит нас. Так направим же наши молитвы на добрые дела, светлые помыслы, возрождение Украинской Нации и утверждение Украинского Государства.
В этот светлый день искренне желаю Вам добра, радости, благополучия, мира и спокойствия в душе, Божьего благословения. Пусть Пасхальный Праздник станет для каждого началом новой жизни — лучшей и доброй.

Христос Воскрес!


Популярность: 49% [?]