Вони працюють. На себе! Дрогобиччани – люди терпеливі. Але й їх прориває.

Скажімо, немає таких, щоб не дружили з математикою. Втім, за їхніми підрахунками 100 днів перебування при владі нових очільників давно минули. Але чомусь вони досі не демонструють активності. Принаймні у питанні виконання подарованих місту 100 обіцянок за перші 100 днів.

Надворі вже весна. В активності з нею нашій новій владі явно не тягатися. Давно лелеки прилетіли і без будь-яких 100 обіцянок почали вити гнізда та планувати пташенят. Сонце повисушувало і висвітило усі до єдиної ями на дорогах, які нові керівники так клятвено обіцяли населенню в найближчі ж дні після свого приходу до кабінетів заасфальтувати. Але ремонтні бригади, схоже, й досі не прокинулися від зимової сплячки. Бо немає чого – адже насамперед не прокинулась від виборчої ейфорії сама влада. Це як в анекдоті про єврея. Запитує Мойша у дідуся. Чому у нього на магазині постійно висить вивіска «Буду через півгодини»? «А це тому, — відповідає посивілий Абрам, — щоб люди вірили, що я активно працюю!».

От і дрогобиччани помиляються. Влада насправді працює. Активно працює. У поті чола. На себе! І в цьому вона перед виборцями була щирою. І за 100 днів не тільки виконала, а й перевиконала власні соцзобов’язання.

Популярность: 77% [?]