Попереду — дерибан землі

Лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін вважає, що наміри нинішньої влади в сфері земельних відносин нічим не відрізняються від «прихватизації» 90-х років.

— Тоді видавали приватизаційні майнові сертифікати й розікрали всі шахти та заводи, сьогодні хочуть розтягти землю, — заявив він.

— Чинна влада підготувала схему, по якій планує скупити всі землі сільськогосподарського призначення через емісію Національного банку, — додав голова Львівської облорганізації ПЗВ Павло Барнацький. — Вони хочуть створити сімейний банк, надрукувати гроші, за них скупити в населення землю. Але не для оброблення, бо не вміють цього робити. Мета скупки — велика спекуляція. Вони планують покрити нашою землею великі кредиторські заборгованості перед міжнародними валютними банками й фондами. І ті без кровопролиття і військових дій окупують наші найкращі у світі землі. І через кілька років можемо опинитися в дикій ситуації, коли, скажімо, вийдемо із власної хати і, не ступивши навіть два кроки, наштовхнемося на кремезних молодиків в уніформі, які скажуть: «Назад! Це — приватна власність міжнародного валютного фонду чи якогось іноземного магната!» І станеться найстрашніше — ми перетворимось у рабів на власній землі. От до чого підштовхує нинішня влада. Якщо в Україні й станеться найближчим часом революція, то вона буде аграрною чи земельною.

Популярность: 50% [?]