Гей-пара з Бельгії викрала з України 2-річного хлопчика і в цьому їм сприяла українська влада, судові й правоохоронні органи

Як не прикро, але Україна й надалі, незважаючи на гучні заяви наших політиків, залишається державою транснаціонального постачання за кордон малолітніх дітей для різних цілей. Черговий приклад – гучний скандал із спробою підміни та вивезення Самюеля Гілена в Європу для передачі його особам нетрадиційної орієнтації.

Під виглядом дівчинки

Історія ця набула розголосу після затримання в березні 2010 року представниками Мостиського прикордонного загону двох жінок — Дерісен Крістіан, громадянки Бельгії, та польки Ранош Агнєшки Марії. Прикордонники звернули увагу на дивну зовнішність дворічної дитини, яку іноземки везли зі Львівщини. Як з’ясувалося, дві гості України під виглядом дівчинки по підроблених документах намагалися незаконно вивезти Самюеля.

Повідомлення про цей інцидент привернули увагу української жінки О. Данко. Два роки перед тим у Запорізькому пологовому будинку №1 вона народила дитину, яка, зі слів лікарів, нібито померла у реанімаційному відділенні лікарні. Однак молода мати постійно сумнівалася в цьому, оскільки хлопчина з’явився на світ здоровим, а один із працівників пологового будинку тихцем повідомив, що її дитина насправді жива.

Проглянувши публікації в друкованих ЗМІ та репортажі по телебаченню, О. Данько дійшла до висновку, що Самюель Гілен за віком та зовнішнім виглядом схожий на народженого нею хлопчика. Вона звернулася до прокуратури та управління СБУ у Львівської області з проханням визнати її потерпілою по кримінальній справі, порушеній проти Дерісен Крістіан та Ранош Агнєшки Марії, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України

(незаконне переправлення осіб через державний кордон України за попередньою змовою групою осіб), та проведення судово-генетичної експертизи для встановлення батьківства Самюеля.

Злочинне посередництво

— Без сумніву, О. Данько мала всі підстави на це, — прокоментував працівник Комітету Верховної Ради з питань правосуддя, голова Львівської обласної організації Партії захисників Вітчизни Павло Барнацький, — оскільки в Україні неодноразово виникали скандали навколо викрадання дітей з пологових будинків.

Провівши перевірку фактів і переконавшись в обґрунтованості претензій О. Данько, П. Барнацький передав документи до народного обранця Ю. Кармазіна, який підготував депутатське звернення на ім’я Генпрокурора, Уповноваженого ВР з прав людини та міністру освіти і науки, молоді та спорту. Як з’ясувалося, незважаючи на очевидність злочинних дій з боку Дерісен Крістіан та Ранош Агнєшки Марії і передбачені суворі санкції за спробу незаконного вивозу дітей, правоохоронні органи України поверхово провели слідчі дії і нічого не зробили для встановлення істини. Мало того, своїм злочинним потуранням, на переконання П. Барнацького, вони сприяли тому, що хлопчика таки вивезли з України, і 21 лютого він отримав бельгійський паспорт.

Однобокий підхід

Перевірка показала, що обласна прокуратура самоусунулася від прямих обов’язків і відфутболила заяву жінки до СБУ Львівщини. Хоча, як повідомив у своїй відповіді заступник прокурора, вони «зобов’язали слідче відділення СБУ у Львівській області вжити відповідних заходів реагування для встановлення справжніх батьків хлопчика».

Однак, як розповіла О. Данько, слідчі СБУ Львівщини не провели жодних дій щодо перевірки факту викрадення дитини з пологового будинку № 1 м. Запоріжжя. Не встановили наявності генетично-біологічного зв’язку між заявницею і Самюелем Гіленом і не призначили та не провели судово-генетичної експертизи і відповідних досліджень, не відібрали пояснень та не допитали осіб, яким відомі вищезазначені обставини.

— Тож, правоохоронні органи Львівщини провели перевірку заяви О. Данько однобоко, необ’єктивно і не всебічно, тобто, з порушенням ст. 22 КПК України, — прокоментував П. Барнацький. — Як наслідок, це дозволило зацікавленим особам активізувати свою діяльність для вивезення неповнолітньої дитини з України.

Гей-батько?

Дерісен Крістіан та Ранош Агнєшку Марію, незважаючи на суворість санкцій, передбачених ст. 332 ККУ, Яворівський районний суд покарав умовно і депортував за межі України, а Самюеля тимчасово скерували до дитячого будинку №1 м. Львова. Довідавшись про це, О. Данько 6 вересня 2010 р. звернулася до Львівської облпрокуратури із ще однією заявою, вимагаючи притягнути до відповідальності організатора злочину Лорана Гілена. Пояснімо. Лоран Гілен мешкає на півдні Франції і перебуває в одностатевому шлюбі з геєм Пітером Мораном. За його свідченнями, які чоловік надав Інтерполу, він у 2008 році звернувся нібито до українки Оксани, яка за $4500 погодилася через штучне запліднення народити для нього дитину. Після народження хлопчика Лоранові, за його твердженням, не вдавалося вивезти дитину з України через пробіли у бельгійському законодавстві щодо сурогатних матерів. Тоді він звернувся до посередниць Дерісен Крістіан та Ранош Агнєшки Марії, запропонувавши за доставку малюка 3000 євро.

І хоч Лоран не зміг надати правоохоронним структурам жодних доказів своєї причетності до батьківства, вони чомусь більше повірили його розповідям. Не отримавши жодної ґрунтовної відповіді, О. Данько звернулася до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до прокуратури Львівської області щодо її бездіяльності.

А тим часом гей-пара не сиділа, склавши руки. Найнявши адвоката, вона ініціювала процес із отримання дозволу на вивезення малюка за кордон. І Галицький райсуд м. Львова такий дозвіл надав. Хоча, згідно із постановою №231 Кабінету Міністрів України від 31.03.95 року, при видачі свідоцтва про народження на дитину від матері-одиначки, батько має підтвердити своє батьківство власноручним підписом. Звичайно, цього зроблено не було. Як з’ясувалося, ніхто в Україні не перевірив і не збирався перевіряти батьківство Лорана Гілена. Тим більше, чоловік офіційно не відвідував Україну, а тому факт визнання його батьківства і видача свідоцтва є, на переконання О. Данько, сфальсифікованими працівниками РАЦСу.

Україна здає своїх дітей

— Юрій Кармазін у своєму депутатському зверненні вимагає організувати перевірку фактів підміни і незаконного вивезення малюка з України для передачі його особам нетрадиційної орієнтації, — повідомив П. Барнацький. – Акція ця, як встановило слідство, була вчинена організованою групою зловмисників. Втім, викликає подив, що, незважаючи на заборону Міжнародної Конвенції про права дитини, Конституції і законів України, правоохоронні органи і суд своїм злочинним потуранням дозволили іноземцям вивезти дитину з України і передати гей-сім’ї. При цьому палець об палець не вдарили для з’ясування генетично-біологічного зв’язку між заявницею і Самюелем. Хоча в судовому засіданні було доведено, що Лоран Гілен є організатором злочинного угруповання. Згідно із законами України, він за свої дії мав отримати 5-7 років ув’язнення. Крім того, він перебуває в одностатевому шлюбі. Як із морально-етичних міркувань виглядає те, що Україна сприяє передачі своїх малолітніх громадян у такі «сім’ї»? І чому Лоран Гілен два роки від народження Самюеля не претендував на батьківство? За наявною інформацією, його батько — відомий хірург у Бельгії. Така поведінка Лорана наштовхує на думку, що, можливо, хлопчика намагались викрасти без офіційних документів, щоб ніхто не знав, куди його вивезли, і в подальшому, не виключено, використати його органи для трансплантації. Такі факти вже були. І дивує позиція України, яка замість гідного захисту своїх малолітніх громадян і далі дозволяє принижувати нас на міжнародному рівні.

Популярность: 53% [?]