Збережемо культурну спадщину українського народу для майбутніх поколінь

«Всесвітня спадщина в руках молоді». Саме під такою назвою сьогодні в Києві пройшла  прес-конференція в рамках однойменного культурно-освітнього проекту, організатором якого є Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України». У роботі конференції взяв участь народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

Головна мета даного проекту, який проводиться за підтримки Міністерства культури України та під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО – це підвищення культурної компетентності української молоді, сприяння вихованню поваги до української мови та культури, національних  традицій, шанобливого ставлення до культурної спадщини України. Проект.

Ю. Кармазін зазначив, що на сьогодні в Україні існує гостра проблема низької обізнаності молодого покоління про визначні об’єкти культурної та природної спадщини як України, так і інших держав світу, причиною якого, зокрема, є брак інформаційних джерел та просвітницьких заходів відповідної тематики, а також недостатня мотивація молоді до дослідження цих питань.

«Я вважаю, що таких проектів в Україні повинно бути більше, адже саме таким чином ми можемо сприяти підвищенню загального культурно-освітнього та духовного рівня молоді, сприяти вихованню лідерів нового зразка, здатних ефективно забезпечувати збереження культурної та природної спадщини в масштабі своєї держави та світу в цілому» — зауважив нардеп.

Популярность: 15% [?]