Кармазін про елемент «вибірковості» у діях Генпрокуратури щодо арештів посадових осіб

Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань правосуддя виніс висновки про подання Генеральної прокуратури України, підтримані та внесені Головою Верховного Суду України, про надання згоди на затримання та арешт двох суддів Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Віктора Кучеренка та його дружини судді Наталі Кучеренко.

Також сьогодні було винесено висновок  Комітету Верховної Ради з питань правосуддя про подання судді апеляційного суду Вінницької області Сілакова С.М., підтримане та внесене головою Верховного Суду України, про надання згоди на арешт судді Кодимського районного суду Одеської області Василя Следя.

Перший заступник голови Комітету Юрій Кармазін проголосував за підтримку подань, проте звернув увагу на строк розгляду справ Кучеренків Генеральною прокуратурою.  Злочини, пов*язані із хабарництвом, бул вчинені ними ще 2004 року, отже, сплинуло сім (!) років, перш ніж Генпрокуратура направила подання про звільнення цих суддів до Верховної Ради.

В той же час, зазначив депутат, арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та інших вищих посадових осіб команди Тимошенко було реалізовано миттєво. Що явно свідчить про вибірковість підходу Генеральної прокуратури до притягнення осіб до кримінальної відповідальності. А також є дотичним свідченням того, що в нашій країні мають місце політичні репресії.

Популярность: 51% [?]