За зверненням народного депутата Ю.Кармазіна покарано працівників міліції, які відмовили у порушенні кримінальної справи по вандалізму щодо пам'ятника Голодомору у Білгород-Дністровському

Ось текст депутатського звернення Ю.Кармазіна:

Генеральному прокурору

України

Пшонці В.П.

01601 м. Київ, вул. Різницька, 13/15

Щодо вжиття заходів реагування на факти вандалізму вчинених в Одеській області

Д Е П У Т А Т С Ь К Е      З В Е Р Н Е Н Н Я

в порядку статті 16 Закону України  „Про статус народного депутата

України„

Шановний  Вікторе Павловичу !

3 лютого 2011 року  в місті Білгород-Дністровськ  в міському парку культури і відпочинку невідомі особи, грубо порушуючи ст.ст. 54, 66 Конституції України, ст.ст.1,3 Закону України «Про охорону культурної спадщини»     скинули з п’єдесталу і зруйнували Меморіал пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років, який занесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та є об’єктом культурної спадщини.

Історичні та культурні цінності це надбання всього народу. Без їх збереження і врахування минулого народу та нації неможливий цивілізований розвиток суспільства, нормальне формування (становлення) кожного громадянина нашої країни.

Відповідно до ч. 5 ст. 54, ст. 66 Конституції України,  кожен зобовязаний не заподіювати шкоду природі, культурній спадщині, відшкодовувати завдані ним збитки.

Кримінальний кодекс України (ст. 298) визначає умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження пам’яток (об’єктів культурної спадщини)  -  злочином.

На підставі вищенаведеного та  керуючись ст. 16 Закону України „Про статус народного депутата України ”, —

П Р О Ш У :

1. Вирішити питання про порушення кримінальної справи за фактом руйнування Меморіалу пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років, що сталося 03.02.2011 в міському парку м. Білгород-Дністровьск Одеської області.

2. Вжити заходів щодо притягнення винних до відповідальності та відшкодування заподіяної ними шкоди.

Про вжиті заходи та прийняті рішення прошу повідомити мене в 10 денний  строк.

Популярность: 46% [?]