Кармазін: «Парламентська більшість створює преференції не для вітчизняних виробників, а для тих, під кого робиться закон про закупівлю агропромислової техніки»

Сьогодні Верховна Рада розглянула у другому читанні проект  Закону про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» (щодо вжиття додаткових заходів по виробництву сучасної конкурентоздатної сільськогосподарської техніки).

Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін звернув увагу на те, що під час голосування за поправки провладною більшістю «створюються преференції не для вітчизняних виробників у цілому, а для тих, під кого робиться цей закон — і вони вже відомі».

«Українці хочуть кувати власну техніку, але чому ж не беруть приклад з Білорусі, де не пишуть таких дурних законів», — зазначив він. На думку депутата, слід чітко розрізнити складну агропромислову техніку, яка виробляється в Україні, зокрема у місті Богуславі, від іноземної, яка на нашій території тільки проходить збірку. «Нащо стимулювати неукраїнське виробництво?» — питає депутат.

Виступаючи згодом з іншого питання, Ю.Кармазін додав: «Влада не прислухається до опозиції, саме тому справи в держави кепські».

Популярность: 50% [?]