Ю.Кармазін пропонує, замість завозити китайську гречку, поміняти Азарова на китайця

Сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради народний депутат Юрій Кармазін під час обговорення питання про ввезення в Україну 25 т гречки з Китаю висловив оригінальну думку: «Можливо, простіше нам не завозити китайський продукт, а поміняти прем'єра на китайця?»

Свою позицію депутат пояснив тим, що прем'єр-міністр Азаров для нього «не існує», зокрема у буквальному сенсі, оскільки голова уряду не відповідає на його звернення і з ним не зустрічається.

На зауваження спікера щодо неприпустимості образ під куполом Верховної Ради, Кармазін пояснив, що дуже поважає китайців. «Такий уряд, як у нас, вони давно б засудили, розстріляли і забули», — додав він.

По суті питання про гречку Ю.Кармазін, як президент асоціації «За чисте землеробство і екологічну безпеку», навів приклад, коли робітниками миколаївської агрофірми «Жар-птиця» завдяки застосуванню мікрохвильових технологій було отримано врожай гречихи сорту «Україна» з додатком 75% до звичайного рівня. За словами народного депутата, питання про широке застосування винайдених членами очолюваної ним асоціації технологій у сільському господарстві України він ставив перед головою уряду і президентом неодноразово, проте ніякої реакції не отримав. «Це надбання людства, 20 років роботи першокласних спеціалістів, його в іншій країні давно б вже висунули на Нобелівську премію — а в нас воно нікому не потрібне!» — сказав депутат.

У приватному спілкуванні Юрій Анатолійович розповів:

— Передбачаючи продовольчу кризу, ми запропонували уряду вихід із цього піке, а саме – відпрацювати у сільському господарстві мікрохвильові технології вирощування зерна. Я приходив з цим проектом до Тимошенко, казав: Юліє Володимирівно, давайте тут сфокусуємо трохи коштів, і вони проростуть! Це ж золотовалютний запас України, зерно! Та на той час наша ідея не рушила з місця, хоча сотні тисяч виділялися – і продовжують виділятися – на дослідження без конкретного виходу. Азаров на мої звернення взагалі не реагує, хоча умови стали набагато жорсткішими.

— Розкажіть, будь ласка, докладніше про ці мікрохвилі?

— Зерно поміщається в мікрохвильов поле, що скорочує його вегетативний період й, окрім того, вбиває патогени. Як наслідок, маємо екологічно чисті й до того ж як мінімум втричі більші, за рахунок маси зерна, врожаї – які ми зможемо збирати навіть двічі на рік, за сучасних погодних умов… А хочете знати, як в Україні поставлений процес вирощування зерна нині? Спочатку ми очищаємо землю від бур’яна, для цього існує страшна група препаратів. Бабах! – і все. Бур’яни рости не можуть. Що ж то за пшениця, що там росте? Ми хімічним шляхом погіршуємо землю. Потім садимо зерно в цю землю, яка вже нашпигована хімією, і ще заливаємо його добривами. Зерно виросло — відправили на елеватор. А на елеваторі миші! Додатково труять мишей. А потім від мишей це знову все береться і відвантажується, припустимо, в порт. Там засипаємо зерно в танки, де його протруюють спеціальним газом — від якого люди пропадають! А зерно терпить, впитує, впитує… Насамкінець воно вже має в собі отрути стільки ж, скільки власної ваги. А ми його потім – знову в землю!

— Жахливо… Ось так само і з нашими громадянами, себто з нами, відбувається. Ми стаємо просякнуті тою отрутою приреченості на поразку…

— Погоджуся з цією думкою, але у випадку людей мають діяти інші «мікрохвильові технології». Тоді майбутнє України буде! Отримуємо на третину врожаю більше – будуємо на третину більше холодильників, елеваторів, значить, забезпечуємо зайнятість населенню і прибуток на місцях. Потім почала працювати переробна промисловість – і зменшилась імпортозалежність, навпаки, зявилися експортні можливості через те, що наша продукція буде екологічно чистою. Збільшується кількість худоби — не купуєм аргентинське, польське, американське. Дублянки не турецькі купуєм, а будем свої вичиняти. Свитери одягаємо не синтетичні, а з шерсті, сорочки з льону — менше будемо хворіти, менше витрачати на медицину, а більше – на освіту. А освічена людина своїх прав тримається дуже добре і вимагає від влади їх виконання. Плюс якщо не будемо вивозити мізки за кордон, то змінимо структуру оплати праці, зробимо стабільними правила гри – і сюди будуть заходити кошти!

— Справді, все настільки взаємопов'язане...

— Але ми в даному випадку з мікрохвильовими технологіями пророщування зерна повстаємо проти мафії, яка стоїть за хімічними компаніями, які сюди шурують гербіциди і все інше. Це ринок на мільярди! А відкатний ринок, який іде по чиновникам, по владі  – на сотні мільйонів. От вам і стіна, яку маємо пробити. Перш за все, небайдужістю.

Дарія Трусова

Ще на цю тему:

http://glavcom.ua/news/37439.html

http://www.zn.ua/online/articles/76683#article

http://vlasti.net/news/120248

Популярность: 44% [?]