Азаров щоразу розчаровує Голову ПЗВ

"Кожного разу, коли я слухаю виступи Азарова, я чекаю, що він скаже: «я зараз останній раз виступаю як голова уряду, а далі я поїду до країни, мову якої я краще знаю і де я більше згожуся», — поділився враженнями від виступів прем*єра Юрій Кармазін сьогодні на пленарному засіданні Ради під час розгляду питання про зміни до бюджету-2011 щодо придбання медичних транспортних засобів для сільської місцевості.
Юрій Кармазін пояснив, що йому було різко неприємно почути з вуст прем*єра фразу «оптимізація кількості лікарень» — у той час як ст.49 Конституції України стверджує, що кількість лікарень у країні не може бути зменшена ні на одну. «Сподіваюся, що президент Янукович дасть оцінку оптимізатору Азарову — таку, щоб звільнити уряд від нього», — резюмував Ю.Кармазін.
Він підтримав пропозиції, що прозвучали у залі Верховної Ради, про скорочення бюджетного рядка №
3108050, який закладає 295 млн. грн на виконання програми придбання повітряних суден, а також пропозицію пересадити високопосадовців з «мерседесів» на «шкоди». За умов, коли сільські лікарні потребують 9 тис. автомобілів, такі дії є просто обов*язкові!

Популярность: 2% [?]