Ю.Кармазін: висловлення недовіри В.Онопенку цілком імовірне (IнтерМедіаКонсалтинг)

Народний депутат від фракції НУ-НС Юрій Кармазін вважає ймовірною відставку голови Верховного Суду Василя Онопенка шляхом висловлення йому недовіри суддями ВСУ. Така його думка прозвучала в ексклюзивному коментарі ІМК.

«Якщо так постане питання у Верховному Суді, то таке може статися (висловлення недовіри голові ВСУ. — Ред.)», — сказав нардеп.

При цьому він наголосив, що процес обрання та звільнення голови ВСУ не такий простий, щоб це можна було зробити за допомогою підписів, оскільки судді мають зібратися і проголосувати, якщо є підстави не довіряти голові ВСУ.

Ю.Кармазін додав, що у нього особисто немає інформації, що готується усунення В.Онопенка з посади голови ВСУ.

Депутат також не вважає, що нинішній голова ВСУ підтримує судову реформу. «Я не бачив, щоб він підтримував судову реформу. Він відкрито і відверто критикував її (судову реформу. – Ред.)», – додав Ю.Кармазін.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ повідомляли про план зняти В.Онопенка з посади голови ВСУ через висловлення недовіри суддями. Однак сьогодні В.Онопенко заявив, що йому нічого не відомо про те, що частина суддів ВСУ готуються висловити йому вотум недовіри.

28 лютого , 14:39
Автор: Ілона Ярмолюк

 

джерело

Популярность: 68% [?]