Країні пора наплювати на Азарова — Кармазін (Gazeta.ua)

Народний депутат із фракції НУ-НС Юрій Кармазін очікує, що після телепрограми «Розмова з країною» президент Віктор Янукович підпише указ про звільнення прем'єра Миколи Азарова із займаної посади, як особи, яка повністю завалила всі обіцянки глави держави.

Про це він сказав в коментарі Gazeta.ua.

«Президент зобов'язаний відповісти за ту безтолкову політику, яку сьогодні проводить уряд. Вона направлена на знищення і руйнацію української економіки. Президент має без театральності поспілкуватися з людьми. Я вітаю такі кроки, як спілкування із народом. Вони направлені на просвітлення. Може, він тоді дізнається, що голова уряду Микола Азаров прославився не тільки тим, що є нездатним вивчити українську мову. А і тим, що не прийняв ні одного депутата-опозиціонера. Я запитую, якщо він вибірково застосовує закони, то чому ми маємо називати його прем'єр-міністром? В мене було багато державних питань. Я декілька разів телефонував у приймальню Азарова, підходив до його заступника по партії Володимира Рибака, до представника уряду в парламенті Івана Ткаленка. Я зробив з десяток заяв з трибуни. І що, його викликав президент і дав якогось прочухана за це? Ні. Якщо прем'єр-міністр може плювати на закон про статус народного депутата, на Конституцію, то пора країні наплювати на нього», — зазначив депутат.

Кармазін наголосив, що може поставити Януковичу не одну сотню питань. «Я б запитав у президента, чи не соромно йому сьогодні за те, що вся стратегічна власність України розпродається громадянам іншої держави. І за те, що інтелігенція – актори театру російської драми — звернулася до президента сусідньої держави, щоб він зупинив дії російського бізнесмена в серці української столиці? Російські бізнесмени заганяють нас в резервацію, забирають власність в центрі Києва. У нас, виявляється, щоб вплинути на президента України, треба звернутися до президента Росії», — зауважив він.

«Я б запитав, чи знає він українських опозиційних політиків, чи не виникає в нього бажання іноді з ними поспілкуватись, щоб дізнатись від них ситуацію в державі? У нас немає іншого президента. У нас тільки один гарант Конституції. Опозиційного президента в Україні немає. Хоча де-факто ним і є Юлія Тимошенко», — додав політик.

Нагадаємо, 25 лютого президент Віктор Янукович візьме участь у телепроекті «Розмова з країною». Протягом трьох годин у прямому ефірі він відповідатиме на запитання громадян, які будуть поставлені в ході прямих включень з регіонів, а також на питання, які надійдуть телефоном та через Інтернет.

http://gazeta.ua/index.php?id=372320

Популярность: 31% [?]