Янукович дав доручення Уряду розглянути та опрацювати пропозиції Кармазіна щодо зменшення шляхів відтоку капіталу з України та розширення переліку офшорних зон.

В Адміністрації Президента розглянули звернення народного депутата України, Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна щодо необхідності скасування Розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 р. №44-р та пункту 2 його Розпорядження від 1 квітня 2005 р. №82-р, якими з переліку офшорних зон виключені Республіка Панама та Республіка Кіпр, необхідності зменшення витоку капіталу з України та включення до цього переліку інших відсутніх там офшорних зон, і за рахунок, у тому числі і цього, зменшення податкового навантаження на українських громадян та підприємців.

У відповіді за підписом Глави Адміністрації Президента Льовочкіна С., чітко зазначено, що надані Кармазіним Ю.А. пропозиції стосовно зменшення шляхів відтоку з України до офшорних зон в цілому підтримано. Уряду доручено опрацювати їх, вжити необхідних заходів та підготувати відповідну інформацію про виконання розпорядження КМУ від 18.07.2005 № 271-р «Про заходи щодо недопущення мінімізації податкових зобов'язань, вивезення капіталів за кордон, а також відмивання коштів через офшорні зони».

Популярность: 45% [?]