ЮРІЙ КАРМАЗІН: ВЛАДА ЗАЦІКАВЛЕНА У ВІДТОЦІ КАПІТАЛУ ЗА КОРДОН

17.11.2010 під час розгляду Законопроекту «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму», народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій КАРМАЗІН зазначив, що першочерговим кроком на шляху до ратифікації вказаної конвенції має бути денонсація Угоди між Радянським Союзом і Республікою Кіпр про уникнення подвійного оподаткування, аби припинити відтік мільярдів доларів за кордон.

«Спочатку треба денонсувати існуючу Угоду між  СРСР і Кіпром, спочатку треба денонсувати угоду, яка розповсюджується на Україну, а потім на цьому „чистому полі” укладати інші угоди, це перше. І друге. Я закликаю всіх  народних депутатів, всі профільні комітети, які опікуються наповненням державного бюджету, взагалі зробити  перепони для виводу коштів з України в будь-які інші офшорні зони, не тільки на Кіпр» — зазначив народний депутат.

Парламентарій зауважив, що влада думає як олігархам м`яко відійти і зовсім не думає як повернути кошти в державу, щоб прибутки обкладалися податками за українським законодавством.

Особливу увагу Юрій Кармазін звернув на недотримання умов ст. 10 Конвенції, яка містить положення, відповідно до якого кожна Сторона вживає таких законодавчих та інших заходів, які можуть бути необхідними для забезпечення можливості притягнення юридичних осіб до відповідальності.

Кармазін наголосив, що самі народні обранці сприяли тому,  щоб закони про відповідальність юридичних осіб та про боротьбу з корупцією, прийняті Верховною Радою ще на початку 2010 року, були зупинені та не набрали чинності, а тому, ратифікація Конвенції має бути призупинена.

Слід зазначити, що у висновку Головного науково-експертного управління зазначено, що необхідно відкласти ратифікацію даної Конвенції для розробки та прийняття актів законодавства, які б забезпечили її повне виконання.

«Тобто у нас дві моралі: для закордону це ми  показуєм, що ми ратифікуємо, а насправді ми її не збираємось виконувати» — наголосив депутат.

Популярность: 50% [?]