Юрій Кармазін: Сита Європа глуха до потреб України

«…вся сита Європа опиналася абсолютно глухою до наших потреб, більше того, порушила свої слова, які вона тут давала урочисто» — про це 17 листопада 2010 року заявил народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін під час розгляду Верховною Радою законопроекту  «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку про внесення змін до Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності  Чорнобильського фонду «Укриття» в Україні, який передбачається збільшення внеску України до Чорнобильського фонду «Укриття» з 50 до 104 мільйонів 163 тисяч доларів США.

Парламентарій нагадав про зобов’язання Європи під час закриття Чорнобильської атомної електростанції та зазначив, що вона так і не виконала своїх обіцянок.

Народний депутат наголосив, що ціла низка проблем, зокрема, проблеми з операціями на щитовидну залізу, збільшення ракових пухлин у населення, залишалась сам на сам з Україною.

«Вся сита Європа, яку ви сьогодні приймаєте, тут стелетесь перед нею, вся сита Європа опиналася абсолютно глухою до наших потреб, більше того, порушила свої слова, які вона тут давала урочисто» — заявил Голова Партії захисників Вітчизни.

За вказаний законопроект Юрій Кармазін безперечно проголосував «за», але він звернувся до Голови Верховної Ради України В. Литвина з вимогою не стелитися перед Європою, ставити перед нею питання про виконання своїх зобов’язань перед Україною.

Популярность: 41% [?]