КАРМАЗІН В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗАКЛИКАВ АЗАРОВА ПРАВИЛЬНО РОЗСТАВЛЯТИ АКЦЕНТИ ЩОДО ПЕРШОЧЕРГОВОСТІ СПЛАТИ БОРГУ.

«Нехай Уряд спочатку виконає 1 млн. 28 тис.  рішень українських судів за позовами дітей війни щодо  компенсації їм  1 млрд. 500 мілн. грн., а потім лакействує перед паном Фірташем»

Про це з трибуни Верховної Ради України під час виступу заявив народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій КАРМАЗІН.

Зокрема народний депутат зазначив: «Згідно Конституції України обов’язковими до виконання на території держави є рішення українських судів і саме вони повинні виконуватися в першу чергу.  На даний час залишаються невиконаними  10  мільйонів рішень українських судів, з них  1 млн. 28 тис.  рішень  за позовами дітей війни щодо компенсації їм 1 млрд. 500 мільйонів  гривень.  Разом з тим, Кабінет Міністрів України  в першу чергу намагається виконати рішення міжнародного арбітражу та повернути пану Фірташу  11 мільярдів кубометрів українського газу, що становить половину річного видобутку газу  та штраф 197 млн. грн. Тому, виникає питання чисто  з точки зору моральності: «Чому не виконуються рішення національних судів, що стосуються прав громадян, а незаконно  арештовується Голова Держмитслужби  і  Уряд поспіхом  намагається виконати  рішення міжнародної інстанції?».

Популярность: 77% [?]