Партія захисників Вітчизни влаштувала Президенту тест на моральність

12 листопада 2010 року народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін звернувся до Президента України В. Януковича з вимогою скасувати  Постанову Кабінету Міністрів від 18 жовтня 2010 р. №969 щодо зменшення субвенцій з Державного бюджету України за програмою 3511340  місцевим бюджетам Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей та м. Києву на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

Парламентарій зазначив, що Кабінет Міністрів України порушив норми людської моралі, бо це, погодьтеся, аморально забирати кошти в дітей, що мають обмежені фізичні можливості чи живуть в малозабезпечених сім'ях. І це, напевно, не те, що потрібно робити Уряду України.

Однак,  саме це міститься в Постанові Кабінету Міністрів України  від 18 жовтня 2010 р. №969 «Питання використання у 2010 році коштів державного бюджету, передбачених Міністерству оборони за деякими програмами», пунктом 1 частини 3 якої, Кабінет Міністрів  України постановляє зменшити на 350800 тис. гривень субвенції з державного бюджету, що були передбачені за програмою 3511340 місцевим бюджетам Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей та м. Києву на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

«Я розумію, що конче необхідні бюджетні призначення для  Міністерства оборони України, але, приймаючи 18 жовтня 2010 р. Постанову №969 «Питання використання у 2010 році коштів державного бюджету, передбачених Міністерству оборони за деякими програмами», Кабінет Міністрів України, порушив не тільки  вимоги Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» — наголосив Кармазін.

Голова Партії захисників Вітчизни зауважив, що джерела для забезпечення боєздатності Збройних сил України необхідно  знайти в зменшенні на 25% витрат на утримання Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів  України.

«Ви, як Президент України, який згідно Конституції України є її гарантом, можете зробити свій вибірпросто промовчати, і дозволити здійснитися цій ганебній дії, чи навпаки, бути державним діячем, і, скориставшись правом, наданим Вам пунктом 16 статті 106 Конституції України, скасувати цю ганебну постанову №969» — наголосив Кармазін.

Нижче наводимо повний текст звернення

Президенту України

Януковичу Вікторові Федоровичу

01220, м.Київ, вул. Банкова, 11

Щодо необхідності скасування Постанови Кабінету Міністрів  України від 18 жовтня 2010 р. №969 щодо зменшення субвенцій з Державного бюджету України за програмою 3511340  місцевим бюджетам Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей та м. Києву на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

у порядку ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України»

Вельмишановний пане Президенте!

Направлення цього депутатського звернення викликано необхідністю припинення чергового прикладу правового нігілізму, який систематично проявляє Прем’єр-Міністр України М.Я.  Азаров і який, я знов вимушений зазначити, був би неприпустимим в жодній європейській або іншій цивілізованій країні світу.

Кабінет Міністрів України порушив норми людської моралі, бо це, погодьтеся, аморально забирати кошти в дітей, що мають обмежені фізичні можливості чи живуть в малозабезпечених сім'ях. І це напевно не те, що потрібно робити Уряду України.

Однак,  саме це міститься в Постанові Кабінету Міністрів України  від 18 жовтня 2010 р. №969 «Питання використання у 2010 році коштів державного бюджету, передбачених Міністерству оборони за деякими програмами», пунктом 1 частини 3 якої, Кабінет Міністрів  України, Ви лише вдумайтеся в цинічність постановленого, постановляє зменшити на 350800 тис. гривень субвенції з державного бюджету, що були передбачені за програмою 3511340 місцевим бюджетам Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей та м. Києву на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям,  інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

Я розумію, що конче необхідні бюджетні призначення для  Міністерства оборони України, але приймаючи 18 жовтня 2010 р. Постанову №969 «Питання використання у 2010 році коштів державного бюджету, передбачених Міністерству оборони за деякими програмами» Кабінет Міністрів України, порушив не тільки  вимоги Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік».

Джерела ж для забезпечення боєздатності Збройних сил України необхідно  знайти в зменшенні на 25% витрат на утримання Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів  України.

Ви, як Президент України, який згідно Конституції України є її гарантом, можете зробити свій вибірпросто промовчати, і дозволити здійснитися цій ганебній дії, чи навпаки, бути державним діячем, і скориставшись правом, наданим Вам пунктом 16 статті 106 Конституції України скасувати цю ганебну постанову №969.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України»,

ПРОШУ ВАС:

  1. Скористатися правом, передбаченим пунктом 16 статті 106 Конституції України, і скасувати Постанови Кабінету Міністрів  України від 18 жовтня 2010 р. №969 «Питання використання у 2010 році коштів державного бюджету, передбачених Міністерству оборони за деякими програмами», як таку, що грубо порушує вимоги Конституції України, її закони та норми людської моралі.
  2. Дати Кабінету Міністрів  України  доручення невідкладно внести до Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» (щодо забезпечення необхідного рівня фінансування Збройних Сил України за рахунок зменшення на 25% витрат на утримання Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів  України та інших органів виконавчої влади), і передбачити аналогічні зміни в проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік».

Про результати розгляду цього депутатського звернення прошу повідомити мене в установлений законом 10-денний строк.

З повагою,

Народний депутат України,

Перший заступник Голови Комітету

з питань правосуддя,

Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін

Популярность: 55% [?]