Кармазін змушує владу виплатити дітям-війни законну компенсацію

Сьогодні в Україні живуть мільйони людей, які отримали статус дітей-війни. Їм не з чуток відомі голод, холод і всі жахи фашистської окупації. На жаль, держава досі не оцінила їхні заслуги.  Прикро, що замість того, аби захистити тих людей, які не бачили мрійливого, веселого дитинства, забезпечити їм гідне життя, хоча б на схилі літ, сьогоднішня владна верхівка змушує їх збивати пороги бюрократичних державних структур, відстоюючи свої права. Проте, навіть після отримання рішення суду, органи державної влади не поспішають їх виконувати та виплачувати належну дітям-війни компенсацію

На захист знедолених став народний депутат України, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін, який 05 листопада 2010 року звернувся з депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. та Генерального прокурора Пшонки В.П. з вимогою забезпечити виконання рішень суду в інтересах громадян України, які підпадають під статус  «дітей-війни».

Парламентарій зазначив, що на даний час залишаються невиконаними рішення судів в інтересах 1 мільйона 28 тисяч дітей-війни на загальну суму 1,5 млрд. грн.

У депутатському запиті Кармазін вимагає від Азарова М.Я. знайти кошти на виконання вказаних рішень судів, а від Генерального прокурору – зобов’язати виконувати рішення судів через порушення кримінальних справ, в тому числі щодо керівництва Уряду за масове невиконання судових рішень.

Слід нагадати владоможцям, що основним їх обов’язком є  дотримання норм Конституції, забезпечення неухильного дотримання й виконання букви закону всіма гілками влади, не забувати, а виконувати свої обіцянки та дбати про простий український народ.

Популярность: 31% [?]