Регіонали втрачають довіру виборців Донеччини

За попередніми підсумками результатів голосування в м. Новогродівка Донецької області Партія захисників Вітчизни отримала 22 % голосів виборців, а кандидат на пост мера  Костянтин Мусейко – понад 32 % голосів. Захисники Вітчизни мали всі шанси перемогти, якаби не використання адмінресурсу Партією регіонів.  Про це повідомив в прямому ефірі 5 каналу Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

Підтвердженням використання адмінресурсу свідчить факт незаконного зняття Новогродівською міською виборчою комісією з реєстрації напередодні виборів трьох кандидатів від Партії захисників Вітчизни. Рішенням Донецького апеляційного адміністративного суду було поновлено реєстрацію кандидатів, але виконане воно було лише після рішення Центральної виборчої комісії щодо поновлення кандидатів, до якої з приводу невиконання рішення суду звернувся народний депутат України Ю.А. Кармазін.

За попередніми даними, мандати  депутатів Новогродівської міської ради отримують 5 представників Партії захисників Вітчизни.

Популярность: 46% [?]